Menu

Yongnuo Lampa LED YN360 III - RGB, WB (3200K - 5500K)

Cechy produktu
  • Producent Yongnuo 
Opis

 MIECZ LED YONGNUO YN-360 III 3200–5600K + RGB YN360IIIC / 6947110912998 Lampa - miecz Yongnuo YN-360 III to – zgodnie z nazwą – trzecia wersja popularnego, wąskiego panelu LED, wyposażonego w konwencjonalne diody o dwóch odcieniach światła - ciepłe i zimne - oraz uzupełniające, emitujące światło z przestrzeni odcieni RGB.

To lekkie i poręczne, a przy tym skuteczne źródło światła, pokaźnie zwiększające możliwości kreatywne użytkownika - zarówno na potrzeby fotografii, jak i filmu. Miecz ma 360 klasycznych diod LED - połowa z nich odpowiada za światło o temperaturze 3200 K, druga połowa - za światło o temperaturze 5600 K.

Oprócz nic, w panelu zastosowano aż 60 diod SMD RGB - o dwadzieścia więcej, aniżeli w podstawowej, pierwszej generacji lampy. Przekłada się to na emitowanie mocnego i nasyconego, kolorowego światła. Lampa oferuje dzięki czemu dwa, podstawowe tryby pracy: Tryb światła naturalnego – w pełni regulowane przez użytkownika w skali od 3200 K do 5600 K, pozwalające uzyskać stosownie światło ciepłe, neutralne lub lekko zimne.

Tryb RGB – specjalne diody LED SMD emitują światło w trzech podstawowych kolorach: czerwonym, zielonym i niebieskim. Barwy te można dowolnie mieszać ze sobą w celu uzyskania wielu innych odcieni i tonów.

na dodatek, lampa proponuje możliwość skorzystania ze specjalnych, zaprogramowanych trybów i symulacji dla uzyskania zaawansowanych efektów świetlnych, znanych z codziennego życia, takich jak rozbłyski piorunów / światło świec / wschód słońca / fajerwerki / syreny policyjne albo ambulansu.

Cechą akcentującą miecz trzeciej generacji jest obsługa z poziomu bezprzewodowego pilota. Pilot, poza klasycznymi przyciskami odpowiadającymi za regulację poszczególnych parametrów, został zaopatrzony w dotykowe koło barwne, pozwalające na natychmiastową zmianę obecnie użytkowanego światła.

jeszcze wygodną funkcję blokady dotykowego koła, co z kolei gwarantuje całkowitą kontrolę i uniemożliwia przypadkowej zmianie ustawień. Miecz może być sterowany też z poziomu smartfona, dzięki przeznaczonej aplikacji dla systemów Android oraz iOS.

W obudowie lampy, poza portem dokującym do pilota, znajduje się także otwór montażowy na statyw z gwintem 1/4" i miejsce na przymocowanie opaski na nadgarstek, znajdującej się w pakiecie. Miecz zasilać można bezpośrednio z gniazdka elektrycznego po podłączeniu zasilacza sieciowego albo z akumulatora rodzaju NP-F.

W podstawowym wyposażeniu jednak nie ma źródła zasilania i należy dokupić je osobno. Do zestawu załączono natomiast dodatkowy filtr ocieplający (CTO), pozwalający skorygować barwę światła, nadając jej miły, ciepły barwa.

Rozbudowana funkcjonalność czyni YN-360 III najistotniej zaawansowanym i wszechstronnym źródłem oświetlenia w swojej kategorii. Kompatybilne zasilacze sieciowe to modele FJ-SW126G1202000E 12 V / 2 A (YN12V2A), a także FJ...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.