Menu

4-punktowa lampa sufitowa KADIGA z betonu

Cechy produktu

  • Rodzaj listwa 
  • Producent LINDBY 

Opis

dostosowywana LED-lampa sufitowa KADIGA z betonu, 4-punktowa KADIGA stanie na wysokości zadania znakomicie w kuchni, gdyż jej głowice prawidłowe oświetlenie. Jej szczególną cechą jest to, że klosze nie są produkowane ze szkła, metalu czytkaniny, lecz z betonu, z którego jeszcze produkowana jest belka.

Dzięki niemu lampa od razu budzi skojarzenia ze stylem industrialnym, gdyż beton jest materiałem używanym przede wszystkim na budowie, ale rzadko w tworzeniu elementów aranżacji wnętrz. Lecz to, co jest rzadkością niekoniecznie musi być złe, czego dowodem jest właśnie lampa KADIGA.

Mimo chłodnej barwy pokazuje się perfekcyjnie i stanowi stylowy dodatek do innowacyjnych lub industrialnych wnętrz. Gromadzi rodzaj żarówki: Żarówki LED Żarówki: 4 x 5 W LED Żarówki: zawiera Jednostka mocy: 5 ilość żarówek: 4 Obszar klasa wydajności energetycznej: A++ - A LED zastosowany na stałe: nein posiada uzupełniające LED: nein dodatkowe LED są wymienne: nein Żarówki klasa wydajności energetycznej: A+

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.