Menu

BOPP SLIGHT Lampa sufitowa LED Antracytowy, 6-punktowe - Nowoczesny - Obszar wewnętrzny - SLIGHT - Czas dostawy: od 2-3 tygodni

Cechy produktu

  • Rodzaj listwa 
  • Producent Bopp 

Opis

6-punktowa lampa sufitowa LED Slight dwoma odchylanymi ramionami, wykonana w Niemczech Ta lampa sufitowa LED Slight z sześcioma żarówkami LED, mająca bardzo płaską konstrukcję, jest praktyczna, efektywna i ultranowoczesna.

Dwa ramiona, z których każde zaopatrzone jest w trzy diody LED, są nie tylko szczególnie płaskie, ale także odchylane. Po całkowitym wysunięciu ramion lampa sufitowa ma długość 65 cm i szerokość 50 cm. Jeśli ustawione są w rzędzie, łączna długość wynosi 115 cm.

Ciepłobiałe światło diod LED może być regulowane, ale diody trzeba ściemniać z wykorzystaniem instalacji elektrycznej, zamontowanej w ścianie (ściemniacz nie wchodzi w zakres dostawy). Jakość opraw firmy BOPP przekonuje do siebie kupujących ze względu na materiały, wykonanie i design.

wytworzono w Niemczech. Klasa skuteczności energetycznej: A+

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.