Menu

Boston Wisząca Trio 301800107

Cechy produktu

  • Producent Trio 

Opis

Choć styl industrialny swoje korzenie ma w latach 60 ubiegłego wieku, pomimo upływu wielu lat wciąż ma się idealnie i jest obecny w wielu różnorodnych wnętrzach. Jego typową cechą jest oświetlenie stylizowane na te, które niegdyś występowało powszechnie w halach magazynowych i fabrykach.

Dlategoproducent Trio, odpowiadając na potrzeby swoich klientów, stworzyła atrakcyjny model, jakim jest prezentowana lampa Boston wisząca 301800107 nieprzeciętnie demonstrująca się w loftowych wnętrzach. Lampa Boston wisząca 301800107 to model, który został wytworzony z połączenia dwóch tworzyw.

Pierwszym z nich jest metal, wykończony w lśniącym niklowym odcieniu. Stwarza on jej mocowanie do sufitu, stylowy łańcuch i klosz w industrialnym stylu o pękatej formie z wyraźnie zaznaczonym śrubunkiem w bocznych częściach.

Drugi z materiałów to natomiast szklana przesłona, poprzez które emitowane jest oświetlenie w tym modelu. Jej półtransparentna kolor sprawia, iż przybiera ono przyjemny dla oka kolor, rozchodzący się miękko w przestrzeni.

Jeśli loft to tylko z lampą Boston wisząca 301800107 Lampa Boston wisząca 301800107 to model doskonały dla osób, które cenią sobie nieszablonowy fason, a do tego wysoką jakość wykonania. Ze względu na swój design wspaniale wynajdzie się ona w salonach loftowych mieszkań i domów, urządzonych w industrialnym stylu.

Jej metalowa powierzchnia gwarantuje natomiast przyciągające wzrok refleksy. W przypadku pokaźniejszych wnętrz warto postawić nawet na jej obszerniejszą liczba zawieszoną w jednej linii, dla uzyskania jeszcze lepszego efektu, nie tylko oświetleniowego, lecz i aranżacyjnego.

w dodatku dzięki czemu, iż lampa Boston wisząca 301800107posiada 1600 milimetrów wysokości, wyśmienicie wypełnia ona przestrzeń pod sufitem. Z kolei zaimplementowana w niej pojedyncza oprawka żarówki dedykowana do modelu o gwincie E27 i mocy 60W, gwarantuje dużą liczba światła.

W modelu tym realne jest także zastosowanie energooszczędnych żarówek LED.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.