Menu

FL/Y - Lampa wisząca Przezroczysty Ø52cm

Cechy produktu

  • Rodzaj lampa wisząca 
  • Producent Kartell 

Opis

Wszechstronne użycie: designerska lampa wisząca FL/Y z diodami LED – zaprojektowana poprzez Ferruccio Laviani Lampa wisząca FL/Y firmy Kartell to charakterystyczna lampa uniwersalna: czy to w kuchni, jadalni, czy salonie - lampa o wzornictwie i funkcjonalności FL/Y nadaje się wszędzie.

Klosz nie jest ani kulą, ani półkulą, cięcie zostało wykonane nieco poniżej środka. Sprawia to, iż światło jest zbierane jeszcze lepiej, a powierzchnia poniżej jest oświetlana bardziej szczegółowo. Kolorowe i wszechstronne – takie są liczne rodzaje FL/Y, których klosz produkowany jest z tworzywa sztucznego – to oczywistość w przypadku produktów producenta Kartell.

Tworzywo nienaturalne jest materiałem, który określa elementy designerskie firmy Kartell, a przez to także i przedsiębiorstwo. Od momentu powstania marki w 1949 roku, projektanci pracujący dla marki Kartell zastanawiali się, w jaki sposób można wykorzystać tworzywa sztuczne i jak najlepiej je projektować i przetwarzać, żeby funkcjonalność i estetyka znakomicie ze sobą harmonizowały.

Do najszczególniej znanych produktów designerskich przedsiębiorstwa z Mediolanu należy pomiędzy innymi dziecięce krzesełko K1340, a także praska do cytryn KS 1481. W dziedzinie oświetlenia, to model 4006 Achille i Piergiacomo Castiglioni z 1959 roku i linia Tic Tac, pełniące funkcje tablicy reklamowej o wielkiej wartości rozpoznawczej.

Klasa efektywności energetycznej: A

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.