Menu

Lampa sufitowa LENNARDA niebieski, chromowy

Cechy produktu

  • Rodzaj plafon 
  • Producent ORION 

Opis

Lampa sufitowa LENNARDA z kryształowymi kulkami Podobnie jak w sytuacji wielu innych, kryształowych lamp, ponadto w tej lampie sufitowej żarówki są ukryte za szlifowanymi kryształami. Emitowane przez nie światło musi najpierw pokonać długą drogę, załamując się na kulistych kryształkach ze strasu i Spectra (Ø 40 mm) marki Swarovski i zmieniając kierunek padania.

dzięki temu całe pokój rozbłyśnie migocącymi, iskrzącymi się refleksami! Lampy te spełniają najwyższe wymagania w zakresie wysokiej jakości, elegancji i trwałości. Tutaj połączenie kreatywności projektantów i austriackiej sztuki rzemieślniczej pozwala na stworzenie produktów, znajdujących zachwyt na arenie międzynarodowej.

Od roku 1948 lampy tego producenta są stworzone w 100 % w Austrii, co gwarantuje przystępność części zamiennych poprzez długie lata. Na zapytanie przystępna także w innych rozmiarach i wykończeniach powierzchni.

Klasa sprawności energetycznej: A++

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.