Menu

Lampa wisząca do jadalni MAJORKA

Cechy produktu
  • Producent LYSNE 
Opis

Lampa wisząca MAJORKA to znakomita alternatywa dla konwencjonalnych żyrandoli. Wspaniale stanie na wysokości zadania w roli oświetlenia głównego, a jednocześnie stanie się wytwornym elementem dekoratywnym każdego progresywnego wnętrza. Trzy abażury w kształcie diamentów mocowane na wybranej wysokości, sprawiają, że lampa jest uniwersalna i nadaje się do pomieszczeń o najróżniejszych wysokościach. Dowolny wybór kolorystyki (stelaży i wariantów kolorystycznych abażurów) umożliwia przypasowanie do jednostkowych potrzeb i kolorystyki wnętrza mieszkania.

Stelaż lampy wiszącej MAJORKA wyprodukowany jest z metalu i dostępny jest w 6 wariantach kolorystycznych: białym, metalicznym, czarnym (malowane proszkowo) i w chromie, stali szczotkowanej, a także patynie (powłoki galwaniczne). Prezentowana poprzez LYSNE.PL lampa ma trzy źródła światła o mocy 60W i mocowaniu na gwint E27 (tzw. Spory gwint) w klasach energetycznych od A++ do E, a także żarówek LED.

Istnieje możliwość doboru trzech rozmaitych wariantów kolorystycznych abażurów - w tym celu prosimy o informację o preferowanej kolorystyce w trakcie składania zamówienia w "uwagach do zamówienia" bądź przez kontakt mailowy: office@lysne.pl lub telefoniczny 798 - 747 - 891.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.