Menu

Lampa wisząca druciana zwis oprawa loft TK Lighting Galaxy 4x60W E27 czarna/ miedź 1643

Cechy produktu

  • Rodzaj lampa wisząca 
  • Gwint żarówki E27 
  • Producent TKLIGHTING 

Opis

TK Lighting Galaxy to nietuzinkowa lampa industrialna wyprodukowana z tworzywa sztucznego oraz metalu. Oprawę znamionują cztery klosze z miedzianym nagłówkiem, który akcentuje przemysłowy klimat. Tak zaprojektowana lampa daje dużo światła, jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne i wygląda bardzo niebanalnie.

Galaxy łączy w sobie funkcje ergonomiczne i estetyczne. W środku każdego klosza przewidziano miejsce na jedną żarówkę E27 o mocy maksymalnej 60 W, każda. Lampa sufitowa TK Lighting Galaxy współpracuje z żarówkami LED, co zagwarantuje dodatkową energooszczędność i dużą wydajność.

Do oprawy znakomicie nadają się żarówki LED stylizowane na dawne lampy żarowe, świecące ciepłą barwą. Metalowy klosz stanowi genialną osłonę przed uszkodzeniem żarówki, a przy tym przepuszcza dużo światła i zezwala na jej nietrudne wkręcenie albo wykręcenie.

Wysokość zawieszenia każdego z kloszy podlega regulacji, co sprawia, że można je zjednoczyć do różnego poziomu sufitów. Dzięki czemu lampa Galaxy może zostać zawieszona zarówno nad stołem albo w centralnym punkcie wnętrza.

proces zmiany wysokości odbywa się poprzez podciągnięcie lub wysunięcie zawiesia z podsufitki. Ponadto montaż lampy sufitowej TK Lighting Galaxy jest szczególnie korzystnie przemyślny i dopracowany, a zatem wygodny i szybki.

starczy kilka kołków rozporowych, wkręty i wiertarka. Metalowy składnik mocujemy do sufitu, następnie podłączamy kostkę do obwodu i dokręcamy oprawę przy pomocy śrub wkręcanych po bokach. Na końcu montujemy klosze i żarówki.

Et voila! Lampa przytwierdzona i gotowa do świecenia w niespełna piętnaście minut. Lampa sufitowa TK Lighting Galaxy to wyjątkowo interesujące rozwiązanie dla osób, które cenią sobie fason industrialny i przemysłowy.

Poza nietuzinkowym wyglądem Galaxy daje dodatkowo dużo światła, co stanowi jedną z głównych zalet tej oprawy. Lampa została wyjątkowo starannie dopracowana, cała budowa jest konkretna i prosta w czyszczeniu.

produkt realizowany jest w Polsce, na życzenie Klienta i objęty pełną gwarancją. Dodatkowo cena Galaxy jest bardzo przystępna i prawidłowa.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.