Menu

Marley Plafon Trio 612400501

Cechy produktu

  • Producent Trio 

Opis

Czy plafony to wyłącznie okrągłe oprawy oświetleniowe? Ależ oczywiście, że nie! Współcześnie formy opraw oświetleniowych jakimi są plafony, przybierają różnorodne kształty i rodzaje wykończeń. A genialnym przykładem na to jest tworzona w Niemczech poprzez markę Trio lampa Marley plafon 612400501, która oszałamia swoją złożonością i wbrew tego co uważane jest na temat plafonów, z powodzeniem może być ona wykorzystywana we wnętrzach, jako główne oświetlenie.

Wszystko za sprawa tego, ze lampa Marley plafon 612400501 to pięć tubowych, metalowych kloszy, które zostały zamocowane do dwóch, przecinających się w nieregularny sposób listewek, ulokowanych na prostokątnym elemencie montażowym.

dzięki czemu dostarcza ona niezwykle dużą liczba światła we wnętrzach w jakich odnajdzie ona zastosowanie. Ponadto lampa ta charakteryzuje się także wyjątkowo uniwersalną białą kolorystyką, sprawiając,nadaje się ona niemal do każdej aranżacji wnętrza, bez względu na jej stylistykę.

Dlatego tez zadowala się ona dużą popularnością w naszym sklepie. Progresywny salon i Lampa Marley plafon 612400501 nowoczesny salon, wymaga użycia w nim adekwatnego oświetlenia, które genialnie będzie jednoczyć się z tego typu aranżacją.

Dlatego także właśnie w takich wnętrzach lampa Marley plafon 612400501 rewelacyjnie sprawdzi się w roli oświetlenia głównego. Zwłaszcza jeśli dane wnętrze cechuje się niewielkimi rozmiarami. Dzięki swojej formie wprowadzi geometryczny szyk do wnętrza i ożywi je, powodując, iż nabierze ono całkiem nowego charakteru.

w dodatku lampa Marley plafon 612400501 ma jeszcze jedna zaletę jaką jest możliwość kierowanie jej kloszy pod dowolnym kątem, dzięki temu może ona oświetlać całe pomieszczenie lub wyłącznie jego wybrany obszar, zapewniając pełne dobranie do jednostkowych potrzeb, nawet najszczególniej wymagających użytkowników.

Wszystko to powoduje, że plafon ten to w pełni świeże podejście do tego typu lamp i ich użytkowania we wnętrzach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.