Menu

Menzel Chateau - lampa wisząca 12-punktowa

Cechy produktu

  • Rodzaj lampa wisząca 
  • Producent MENZEL 

Opis

12-punktowa lampa wisząca CHATEAU z 4 dodatkowymi diodami LED Dzięki lampie wiszącej CHATEAU z czarno-brązową, lakierowaną metalową ramą w nietypowej formie, nawet pokaźny stół w jadalni jest sprawnie oświetlony.

Dwanaście białych opalowych kloszy zamontowano naprzeciwko siebie na belce na długich metalowych wspornikach, które świecą bezodblaskowym światłem do góry. Cztery lampki LED, które są zintegrowane z belką, świecą w dół i gwarantują oświetlenie stołu.

Oświetlenie LED zawsze zapewnia nastrojowe oświetlenie otoczenia (kolor światła można zmienić w zakresie od 2 700 K do 6 500 K), główne oświetlenie można włączać zgodnie z życzeniem przy pomocy przełącznika celem jaśniejszego oświetlenia otoczenia.

CHATEAU to imponująca lampa wisząca, która wygląda prestiżowo i na pewno przyciągnie wzrok w każdym pomieszczeniu. Te wysokiej jakości lampy europejskiego producenta zostały stworzone ręcznie z naturalnych tworzyw i odznaczają się wielkimi wymiarami i wysoką jakością.

niewiele znacząca liczba sztuk zapewnia indywidualność, obfitość i wyjątkowość poszczególnych egzemplarzy. Klasa skuteczności energetycznej: A++

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.