Menu

Nowoczesna plafoniera FARGO GOLD

Cechy produktu
  • Producent LYSNE 
Opis

Model FARGO GOLD to lampa składająca się z metalowego, falistego stelaża i z trzech niewielkich abażurów w profilu diamentu. Osłony żarówki osadzone zostały na przegubach przy pomocy, których jesteśmy w stanie skrupulatnie naprowadzić smugę padającego światła w solidne miejsce. Wszystkie trzy abażury posiadają złote wnętrze a ich zewnętrzną barwę możemy wybrać z pięciu dostępnych aktualnie wariantów. Szczególnie widoczną informacją jest jednak fakt,w przypadku białego abażuru powierzchnia białego wnętrza jest połyskująca. Ciepłe światło, które uzyskamy korzystając z tego plafonu, pozwoli wprowadzić do Twojej sypialni lub salonu niepowtarzalną aurę i klimat.

Plafon FARGO GOLD dostępny jest w 5 kolorach abażurów (biały ze złotym wnętrzem (złoty lśnienie), szary stalowy ze złotym wnętrzem (złoty mat), zieleń butelkowa ze złotym wnętrzem (złoty mat), granatowy ze złotym wnętrzem (złoty mat) i czarny ze złotym wnętrzem (złoty mat)) i 3 kolorach stelaży (biały, srebrny, czarny).

Istnieje możliwość doboru trzech różnych odcieni abażurów - w tym celu prosimy o wpisanie w komentarzu do zamówienia wybranej kolorystyki.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.