Menu

Nowoczesny zwis BUFFALO GOLD

Cechy produktu
  • Producent LYSNE 
Opis

Lampa wisząca BUFFALO GOLD to model, który zachwyca swym modernistycznym stylem i postępową formą. Podsufitkę lampy wyposażono w ruchome ramię, które podciąga funkcjonalność lampy na zupełnie inny poziom! Dzięki takiemu udogodnieniu miejsce, na którym znajduje się źródło światła może wciąż zmieniać swoje położenie w płaszczyźnie góra - dół. Lampę unowocześnia także wyjątkowa postać abażuru – zarówno zarys jak i kolorystyka klosza olśniewa progresywnym podejściem! Budowa osłony żarówki składa się z ośmiu połączonych ze sobą trójkątów a jej wnętrze utrzymane jest w wyjątkowej ciepłej tonacji. W przypadku białego abażuru środek ten w dodatku odbija swą fakturą światło sprawiając, że lampa ta przedstawia się jeszcze bardziej prestiżowo i na czasie! Oświetlenie może znaleźć swoje miejsce w pomieszczeniach o różnym charakterze – może być to zatem zarówno kuchnia, salon czy choćby wnętrze młodzieżowy!

Do wyboru mamy 5 wersji kolorystycznych: biały ze złotym wnętrzem (złoty blask), szary stalowy ze złotym wnętrzem (złoty mat), zieleń butelkowa ze złotym wnętrzem (złoty mat), granatowy ze złotym wnętrzem (złoty mat) oraz czarny ze złotym wnętrzem (złoty mat). Dostępne są jeszcze 3 typy stelaży: biały, czarny, metaliczny.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.