Menu

OPTICA 86813 - lampa wisząca Eglo

Cechy produktu

  • Rodzaj lampa wisząca 
  • Gwint żarówki E27 
  • Producent Eglo 

Opis

klasyczna, a zarazem bezkompromisowa. Taka właśnie jest lampa wisząca z kolekcji OPTICA. Szklany klosz w białym odcieniu ma opływową i kulistą formę. Ten komponent konstrukcji utrzymywany jest przez trzy linki wraz z metalową, krągłą podsufitką.

Zatem gdzie zamieścić prezentowaną lampę? W przestronnym salonie, a może w kuchni? ładna oprawa odszuka zastosowanie w każdym miejscu w Twoim domu. Dzięki niej uwypuklimy walory danego wnętrza – prywatnego lub komercyjnego.

Oprawy genialnie prezentują się pojedynczo, a także jako instalacje świetlne, stwarzając niesamowite efekty uwydatniające wyjątkowy aranżacja i charakter Twoich pomieszczeń. Prezentowana lampa posiada miejsce na dwa źródła światła, a jej wysokość można regulować na przewodzie, dzięki temu można zespolić ją do przeróżnego rodzaju pomieszczeń.

Specyfikacja: Materiały: metal / szkło Wykończenie: nikiel satynowany Kolor: biały rozmiary: Wysokość pełna (dostosowywana): do 110 cm Szerokość: 28 cm Waga: 2 kg Regulacja kąta światła: nie Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w zestawie): 2 x E27 / 230V / max 60W (łącznie 120W) Oprawa dobrana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E i żarówek LED o dowolnej mocy.

artykuł dokumenty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Zestaw posiada instrukcję obsługi, a także elementy potrzebne do złożenia sprzętu. Klasyczna, a zarazem surowa. Taka właśnie jest lampa wisząca z linii OPTICA.

Szklany klosz w białym odcieniu ma opływową i kulistą formę. Ten składnik konstrukcji utrzymywany jest przez trzy linki wraz z metalową, krągłą podsufitką. Zatem gdzie zamieścić prezentowaną lampę? W przestronnym salonie, a może w kuchni? ładna oprawa odnajdzie wykorzystanie w każdym miejscu w Twoim domu.

Dzięki niej uwypuklimy walory danego wnętrza – prywatnego lub komercyjnego. Oprawy idealnie prezentują się pojedynczo i jako instalacje świetlne, tworząc niesamowite efekty podkreślające wyjątkowy wygląd i charakter Twoich pomieszczeń.

Prezentowana lampa ma miejsce na dwa źródła światła, a jej wysokość można regulować na przewodzie, dzięki temu można zjednoczyć ją do najróżniejszego rodzaju pomieszczeń. Specyfikacja: Materiały: metal / szkło Wykończenie: nikiel satynowany Kolor: biały wymiary: Wysokość kompletna (regulowana): do 110 cm Szerokość: 28 cm Waga: 2 kg Regulacja kąta światła: nie Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w pakiecie): 2 x E27 / 230V / max 60W (łącznie 120W) Oprawa dostosowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E, a także żarówek LED o dowolnej mocy.

produkt dokumenty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Komplet posiada instrukcję obsługi i elementy konieczne do złożenia sprzętu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.