Menu

Plafon do kuchni MINORKA GOLD

Cechy produktu
  • Producent LYSNE 
Opis

Subtelny design plafoniery MINORKA GOLD pozwala umieścić ją w niejednym typie aranżacji. Lampa w pomieszczeniu będzie spełniać funkcję nie tylko ergonomiczną lecz i ozdobną. Krągła metalowa podsufitka gromadzi trzy przeguby, na których osadzono małe abażury w zarysie oszlifowanego diamentu. Abażury te mają złote wnętrze z fakturą matową w czarnej, szarej, granatowej i zielonej wersji a lśniąca w wersji białej. Lampa dzięki przegubowej konstrukcji zyskuje również na funkcjonalności, kąt nachylenia każdego z trzech miejsc na żarówkę można luźno ustawiać w oczekiwaną przez nas stronę

Zaletą plafonu MINORKA GOLD jest osiągalny wybór wariantów kolorystycznych abażurów (wybór spośród 5 odcieni: biały ze złotym wnętrzem (złoty lśnienie), szary stalowy ze złotym wnętrzem (złoty mat), zieleń butelkowa ze złotym wnętrzem (złoty mat), granatowy ze złotym wnętrzem (złoty mat), a także czarny ze złotym wnętrzem (złoty mat)). Cechą indywidualną jest również wybór koloru stelaża z 6 możliwych wariantów (białego, metalicznego, czarnego, chromu, stali szczotkowanej, a także patynie).

Istnieje możliwość doboru trzech zróżnicowanych wariantów kolorystycznych abażurów - w tym celu prosimy o informację o preferowanej kolorystyce podczas składania zamówienia w "uwagach do zamówienia" bądź przez kontakt mailowy: office@lysne.pl albo telefoniczny 798 - 747 - 891.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.