Menu

Plafon ONTARIO 1576 - Argon - Rabat w koszyku

Cechy produktu

  • Rodzaj plafon 
  • Producent Argon 

Opis

Plafon kwadratowy lampa oprawa sufitowa Argon Ontario 45x45 cm 4x60W E27 biały 1576 - Plafony Argon Ontario to światło ujęte w kwadrat metalowych obręczy i mlecznej szyby. Współczesny a zarazem klasyczny plafon do zamontowania na każdym suficie.

Plafonów można wykorzystać jako zestawu lamp identycznych albo najróżniejszej wielkości i barw. Plafony występują w dwóch wariantach – na tradycyjne żarówki E27 i w oszczędnej wersji LED. Przystępne kolory opraw to biały szary i czarny.

Do wyboru marka daje nam również trzy wielkości kwadratowych plafonów o długości boku 25 cm, 35 cm i 45 cm. Plafony dają niezwykle dużo światła dlatego jest to znakomity dobór do holi, korytarzy, wielkich pomieszczeń czy biura.

Produkcja opraw Argon odbywa się w siedzibie producenta jak na dodatek we współpracy z polskimi hutami szkła. Produkty Polskiego producenta Argon to przeważnie dzieła realizowanie ręcznej pracy co jest konieczne do uzyskania końcowego efektu wysokiej jakości towaru.

Instalacji oprawy powinna dokonywać osoba z odpowiednimi uprawnieniami zachowując obowiązujące przepisy i normy. Szczegółowe wskazówki zachowania bezpieczeństwa przy konstrukcji i wykorzystywaniu zawierają instrukcje dołączone do oprawy.

Zakupione produkty Argon objęte są dwuletnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.