Menu

Plafon przysufitowy FARGO GOLD

Cechy produktu
  • Producent LYSNE 
Opis

Model FARGO GOLD to lampa składająca się z metalowego, falistego stelaża oraz z trzech drobnych abażurów w kształcie diamentu. Osłony żarówki osadzone zostały na przegubach za pomocą, których jesteśmy w stanie skrupulatnie naprowadzić smugę padającego światła w potężne miejsce. Wszystkie trzy abażury posiadają złote wnętrze a ich zewnętrzną barwę możemy wybrać z pięciu dostępnych aktualnie wariantów. Niezwykle pokaźną informacją jest jednak fakt,w przypadku białego abażuru powierzchnia białego wnętrza jest połyskująca. Ciepłe światło, które uzyskamy korzystając z tego plafonu, pozwoli wprowadzić do Twojej sypialni lub salonu niepowtarzalną aurę i klimat.

Plafon FARGO GOLD przystępny jest w 5 kolorach abażurów (biały ze złotym wnętrzem (złoty połysk), szary stalowy ze złotym wnętrzem (złoty mat), zieleń butelkowa ze złotym wnętrzem (złoty mat), granatowy ze złotym wnętrzem (złoty mat) oraz czarny ze złotym wnętrzem (złoty mat)) oraz 3 kolorach stelaży (biały, metaliczny, czarny).

Istnieje możliwość doboru trzech przeróżnych barw abażurów - w tym celu prosimy o wpisanie w komentarzu do zamówienia wybranej kolorystyki.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.