Menu

Przysufitowa lampa biurowa AKRON GOLD

Cechy produktu
  • Producent LYSNE 
Opis

Żyrandol AKRON GOLD to jeden z tych modeli, które w szczególny sposób odznaczają się futurystycznym designem i niezwykłą łatwością obsługi. Dwa nietradycyjnej urody abażury, osadzone zostały na ruchomych przegubach, dzięki, którym kąt padania światła możemy w każdym momencie ustawiać w innym kierunku. Przeguby te przytwierdzono do prostej podłużnej podsufitki tworzonej z metalu. Całość ukazuje się w ewidentnie widowiskowy sposób. Piękności tej lampie dodaje także obecność złotej folii w środkach abażurów. Jej kolor wpływa na wyciągające się z lampy łuny światła, ocieplając ich tonację i sprawiając, iż stają się one bardziej przyjemne dla oka.

Plafon AKRON przystępny jest w 5 kolorach abażurów: biały ze złotym wnętrzem (złoty lśnienie), szary stalowy ze złotym wnętrzem (złoty mat), zieleń butelkowa ze złotym wnętrzem (złoty mat), granatowy ze złotym wnętrzem (złoty mat), a także czarny ze złotym wnętrzem (złoty mat), a także w 3 kolorach stelaży: biały, czarny, srebrny.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.