Menu

Trio Leuchten DIALLO Lampa Sufitowa Biały, 3-punktowe - Nowoczesny - Obszar wewnętrzny - DIALLO - Czas dostawy: od 6-10 dni roboczych

Cechy produktu
  • Rodzaj plafon 
  • Producent Trio 
Opis

3-punktowa lampa sufitowa Diallo o purystycznym profilu Z krągłej rozety sufitowej lampy sufitowej Diallo wystają trzy wygięte ramiona, na końcu których znajduje się oprawa E27. W konstrukcji tej purystycznej lampy całkowicie zrezygnowano z kloszy, żarówki swobodnie spoczywają w oprawach.

Na wygląd tej surowej lampy sufitowej decydujący wpływ może posiadać dobór rozmaitych żarówek. Lampa dostarczana jest bez żarówki, można zastosować wszystkie rodzaje żarówek z cokołem E27, stanowczo dekoratywnie wyglądają żarówki filamentowe z przejrzystym albo lekko barwionym szkłem w różnych formach.

w sytuacji zastosowania ściemnianych źródeł światła, jasność można regulować również przy pomocy ściemniacza w instalacji domowej. Klasa efektywności energetycznej: A++

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.