Menu

Trio NARCOS reflektor LED Nikiel matowy, 4-punktowe - Nowoczesny - Obszar wewnętrzny - NARCOS - Czas dostawy: od 4-8 dni roboczych

Cechy produktu

  • Rodzaj listwa 
  • Producent Trio 

Opis

nieśmiertelna i gustowna – lampa sufitowa LED Narcos w odcieniu chromu Na przykładzie spotu sufitowego LED Narcos świetnie widać, iż wcale nie potrzeba dużo nakładów, aby stworzyć piękną i finezyjną lampę.

Na pierwszy plan wysuwają się dwa obrotowe profile reflektora, zamontowane po obu stronach kanciastego mocowania sufitowego. Znajdują się na nich po dwa, a więc w sumie cztery reflektory, które można indywidualnie regulować.

Rozsyłają one po pomieszczeniu równomierne światło o barwie ciepłej bieli, które kreuje wyjątkowo wygodną atmosferę. Dzięki prostej formie Narcos można zainstalować w niemal każdym nowocześnie urządzonym pomieszczeniu, gdzie lampa będzie mogła zaprezentować cały swój blask.

Klasa skuteczności energetycznej: A++

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.