Menu

Trzypunktowa lampa wisząca Vinsta z białym szkłem

Cechy produktu

  • Rodzaj lampa wisząca 
  • Producent LINDBY 

Opis

Lampa wisząca Vinsta nieśmiertelnej urody, nad stół w jadalni Podłużne, wielopunktowe lampy wiszące stanowczo należycie nadają się do oświetlania przestrzeni nad stołem lub ladą. Takim urządzeniem oświetleniowym jest także lampa Vinsta o szczególnie niebanalnej, prostej formie.

Lampa ma trzy szklane, wąskie klosze o nieskomplikowanym, cylindrycznym profilu, zwieszające się z belki sufitowej. Łatwo stwierdzić, iż w tym projekcie skupiono się na najważniejszych elementach, tak by zachować nieprzemijalny wygląd.

Biała osłona interesująco rozprasza światło, nadając pomieszczeniu przytulnego charakteru. Zawiera rodzaj żarówki: Żarówki Żarówki: 3 x 60 W Żarówki: nie mieści Jednostka mocy: 40 liczba żarówek: 3 Obszar klasa skuteczności energetycznej: A++ - E LED wbudowany na stałe: nein mieści uzupełniające LED: nein uzupełniające LED są wymienne: nein

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.