Menu

Uniwersalna lampa sufitowa LED Zeus

Cechy produktu
  • Rodzaj plafon 
  • Producent Trio Lighting 
Opis

nowoczesna a zarazem prosta lampa sufitowa LED Zeus Lampa sufitowa LED Zeus przekonuje interesującym światłem i efektywnością energetyczną. Sprawność tę produktywne diody LED, które emitują jasne światło o łącznej sile 2000 lumenów przy poborze mocy zaledwie 16,5 wata.

Dzięki prostemu a zarazem progresywnemu designowi, który definiuje też kwadratowy zarys, lampa nadaje się do wielu wnętrz na przykład biura. Diody LED emitują strumień świetlny o temperaturze barwowej 3000 kelwinów, co odpoowiada barwie ciepłej bieli.

Światło skierowane jest w dół i przenika poprzez satynowany dyfuzor, tworząc na zewnątrz nieoślepiającą poświatę. Posiada wariant żarówki: Żarówki LED Żarówki: LED 16,5 W łącznie Żarówki: gromadzi Jednostka mocy: 16,5 LED wbudowany na stałe: ja mieści dopełniające LED: nein dodatkowe LED są wymienne: nein Żarówki klasa skuteczności energetycznej: A+

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.