Menu

---wysyłka 48h---Philips Buratto Biała (5046131P8) 50461/31/P8 HUE PHILIPS HUE POLSKA DYSTRYBUCJA

Cechy produktu

  • Rodzaj plafon 
  • Producent PHILIPS HUE 

Opis

zwiększ swój system Philips Hue o dodatkowe białe punkty i ciesz się białym światłem od ciepłego do chłodnego. Mostek Hue to inteligentne sterowanie dostarczane z zestawem startowym. Połącz punkt z mostem i kontroluj go, jak chcesz.

Wysoka efektywność świetlna

Wysokiej jakości światło o silnym strumieniu świetlnym, gwarantujące dużo białego światła w dowolnym momencie lub zadaniu.

Zrelaksuj się, czytaj, koncentruj się i dodawaj energii dzięki lekkim przepisom

Światło wpływa na nasz nastrój i zachowanie. Philips Hue może pomóc Ci zmienić codzienne czynności w chwile, którymi możesz się radować. Zrezygnuj z porannej kawy i przygotuj się na dzień dzięki chłodnemu, jasno białemu światłu dziennemu, które doda energii Twojemu ciału i umysłowi. Skup się dzięki dokładnie dostrojonemu jasnemu białemu światłu. Możesz również podnieść stopy i zrelaksować się w delikatnym blasku białego światła,genialnie zakończyć dzień.

Ściemnianie bez instalacji

Doświadcz gwarantowanego płynnego przyciemniania dzięki Philips Hue. Nie za jasne. Nie za ciemno. Starannie. Nie potrzeba przewodów, elektryka ani instalacji.

Kontroluj to na swój sposób

Podłącz oświetlenie Philips Hue do mostka i zacznij odkrywać nieskończone możliwości. Steruj oświetleniem ze smartfona lub tabletu za pośrednictwem aplikacji Philips Hue albo dodaj przełączniki do systemu, aby aktywować światła. Ustaw timery, powiadomienia, alarmy i nie tylko, aby w pełni użyć możliwości Philips Hue. Philips Hue współpracuje choćby z Amazon Alexa, Apple Homekit i Google Home, umożliwiając sterowanie oświetleniem przy pomocy głosu.

Stwórz swój nastrój przy pomocy od ciepłej bieli do chłodnego światła dziennego

Stwórz odpowiednią atmosferę na każdą chwilę i udekoruj swój dom ciepłym lub chłodnym białym światłem. Ciesz się różnorodnymi stylami przez cały rok, niezależnie od tego, czy jest to rześkie, białe światło przypominające wiosenną bryzę, ciepłe, białe światło letniego słońca, czy lodowate światło dnia zimy. Ta funkcja wymaga połączenia z mostkiem Philips Hue.

Inteligentne sterowanie w domu i poza nim

Dzięki aplikacjom Philips Hue iOS i Android możesz zdalnie sterować oświetleniem z dowolnego miejsca. Sprawdź, czy nie zapomniałeś zgasić świateł przed wyjściem z domu i włącz je, jeśli pracujesz do późna. Ta funkcja wymaga połączenia z mostkiem Philips Hue.

Ustaw timery dla swojej wygody

Dzięki funkcji harmonogramu w aplikacji Philips Hue Philips Hue może sprawiać wrażenie, jakbyś był w domu, gdy go nie ma. Ustaw światła tak, by włączały się o ustalonej godzinie, tak by włączały się, gdy wracasz do domu. Możesz nawet ustawić oświetlenie w pokojach o przeróżnych porach. Oczywiście w nocy możesz stopniowo wyłączać światła, dzięki czemu nigdy nie musisz się martwić, czy zostawiłeś włączone światło. Ta funkcja wymaga połączenia z mostkiem Philips Hue.

Wymaga mostka albo przełącznika

Połącz oświetlenie Philips Hue z mostkiem, aby sterować oświetleniem przy pomocy smartfona albo tabletu za pośrednictwem aplikacji Philips Hue. Możesz również sterować oświetleniem Philips Hue przy pomocy ściemniacza Philips Hue, aby włączać / wyłączać i ściemniać lub przełączać przepisy na oświetlenie.

Obudź się i idź spać naturalnie

Philips Hue pomoże Ci wstać z łóżka tak, jak lubisz, pomagając rozpocząć dzień wypoczęty. Jasność światła wzrasta stopniowo, naśladując efekt wschodu słońca i pomaga budzić się naturalnie, zamiast budzić się głośnym dźwiękiem budzika. Zacznij dzień we właściwy sposób. Wieczorem relaksujące, ciepłe, białe światło pomaga odprężyć się, zrelaksować i przygotować ciało na spokojny sen. Ta funkcja wymaga połączenia z mostkiem Philips Hue.

informacje technologiczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.