Menu

Apple Macbook Air MGN93Z

Cechy produktu

  • Producent Apple 
  • Kod Producenta MGN93Z 
  • System operacyjny Mac OS 

Opis

laptop Apple MacBook Air 13 MGN93ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, laptop Apple MacBook Air 13, został w pełni odmieniony poprzez czip Apple M1. Ma choćby 3,5x szybsze CPU.

Do 5x szybsze GPU. Nasz najbardziej nowoczesny system Neural Engine umożliwiający nawet 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Nieznaczny czip. Spora zmiana. Przedstawiamy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla notebooka Apple MacBook Air 13. Zaopatrzony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 zawiera CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i mnóstwo innych części w jednym miniaturowym czipie.

Niesamowicie wydajny, pełen unikatowych technice i najszczególniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

Czip M1 gromadzi najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową notebook Apple MacBook Air 13 może podejmować się najistotniej intensywnych zadań, na przykład konstrukcji video o profesjonalnej jakości.

Jest przy tym rewelacyjną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko produktywnych ma także rdzenie energooszczędne, które idealnie radzą sobie z codziennymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, żeby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie rozszerza wydajność notebooka Apple MacBook Air 13 i odmienia go na mnóstwo innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

przepiękny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najistotniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

Rzeczywiste odcienie. Nieziemskie piękno. Na zniewalającym wyświetlaczu Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy olśniewają realizmem i niespotykanym dotąd bogactwem detali. Tekst jest ostry i wyraźny.

kolory zachwycają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na ładnej zawartości ekranu. Cieszy oczy. Zamiast męczyć. Laptop Apple MacBook Air 13 automatycznie dopasowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury kolorów w otoczeniu, dzięki czemu wszystko wygląda naturalniej.

genialne transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zastosowanym w notebookie Apple MacBook Air 13, powoduje,podczas każdego połączenia FaceTime i videokonferencji wszyscy zobaczą najlepszą wersję Ciebie.

A dzięki trzem wbudowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś lub nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz dzisiaj ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy oraz więcej szczegółów w świa...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.