Menu

Apple Macbook Air MGNA3Z

Cechy produktu

  • Producent Apple 
  • Kod Producenta MGNA3Z 
  • System operacyjny Mac OS 

Opis

laptop Apple Macbook Air 13 MGNA3ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, laptop Apple Macbook Air 13, został kompletnie odmieniony poprzez czip Apple M1. Ma choćby 3,5x szybsze CPU.

Do 5x szybsze GPU. Nasz najmocniej progresywny system Neural Engine umożliwiający nawet 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Niepokaźny czip. Szeroka zmiana. Demonstrujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla notebooka Apple Macbook Air 13. Wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 mieści CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i sporo innych elementów w jednym miniaturowym czipie.

Niesamowicie efektywny, pełen wyjątkowych technice i najmocniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

Czip M1 mieści najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową notebook Apple Macbook Air 13 może podejmować się najmocniej intensywnych zadań, na przykład konstrukcji video o fachowej jakości.

Jest przy tym perfekcyjną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko wydajnych ma również rdzenie energooszczędne, które genialnie radzą sobie z rutynowymi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, by uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie rozszerza skuteczność laptopa Apple Macbook Air 13 i odmienia go na dużo innych sposobów. Proponuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

atrakcyjny nowy dizajn. Najkorzystniejsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najistotniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

Rzeczywiste odcienie. Nieziemskie piękno. Na olśniewającym wyświetlaczu laptopa Apple Macbook Air 13 Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zniewalają realizmem i nieporównanym dotąd bogactwem detali.

Tekst jest ostry i wyraźny. Barwy oszałamiają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na spektakularnej zawartości ekranu. Zadowala oczy. Zamiast męczyć.

MacBook Air MGNA3ZE/A automatycznie dostosowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury barw w otoczeniu, dzięki czemu wszystko wygląda naturalniej. Znakomite transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zaimplementowanym w laptopie Apple Macbook Air 13, powoduje,podczas każdego połączenia FaceTime i videokonferencji wszyscy zobaczą najkorzystniejszą wersję Ciebie.

A dzięki trzem zaimplementowanym mikrofonom Twoje słowa za każdym razem wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś lub nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz teraz ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy i w...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.