Menu

Apple Macbook Air MGNE3Z

Cechy produktu

  • Producent Apple 
  • Kod Producenta MGNE3Z 
  • System operacyjny Mac OS 

Opis

notebook Apple MacBook Air 13 MGNE3ZE/A Uskrzydlony mocą. Najsmuklejszy i najlżejszy z naszych notebooków, laptop Apple MacBook Air 13, został w całości odmieniony przez czip Apple M1. Ma choćby 3,5x szybsze CPU.

Do 5x szybsze GPU. Nasz najszczególniej nowoczesny system Neural Engine umożliwiający nawet 9x szybsze samouczenie. Najwydajniejszą baterię w historii MacBooka Air. I bezszelestną konstrukcję bez wentylatora.

Tyle ultraprzenośnej mocy jeszcze nie było. Niewiele znaczący czip. Szeroka zmiana. Prezentujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla notebook Apple MacBook Air 13. Wyposażony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 posiada CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i mnóstwo innych komponentów w jednym miniaturowym czipie.

Niesamowicie skuteczny, pełen unikatowych technologii i najbardziej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca. Jest nowym otwarciem. W pracy się nie oszczędza. Oszczędza baterię.

Czip M1 gromadzi najszybszy procesor CPU, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Z taką mocą obliczeniową laptop Apple MacBook Air 13 może podejmować się najmocniej intensywnych zadań, na przykład montażu video o fachowej jakości.

Jest przy tym idealną platformą do gier pełnych akcji. 8-rdzeniowe CPU w czipie M1 jest nie tylko 3,5 raza szybsze od poprzedniej generacji. Oprócz rdzeni wysoko sprawnych ma także rdzenie energooszczędne, które nadzwyczajnie radzą sobie z powszednimi zadaniami, zużywając przy tym dziesięć razy mniej energii.

Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, żeby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie powiększa produktywność notebooka Apple MacBook Air 13 i odmienia go na niemało innych sposobów. Oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji.

spektakularny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najlepsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa teraz na najmocniej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

Rzeczywiste odcienie. Nieziemskie piękno. Na olśniewającym wyświetlaczu laptopa Apple MacBook Air 13 Retina 13,3 cala o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli obrazy zniewalają realizmem i niespotykanym dotąd bogactwem detali.

Tekst jest ostry i wyraźny. Barwy zniewalają intensywnością. A szyba wyświetlacza sięga samych krawędzi pokrywy, skupiając całą Twoją uwagę na błyskotliwej zawartości ekranu. Raduje oczy. Zamiast męczyć.

MacBook Air MGNE3ZE/A samoczynnie dopasowuje punkt bieli na wyświetlaczu do temperatury barw w otoczeniu, dzięki czemu wszystko wygląda naturalniej. Wspaniałe transmisje na żywo. Sygnałowy procesor obrazu w czipie M1, zaimplementowanym w notebookie Apple MacBook Air 13, powoduje,podczas każdego połączenia FaceTime i wideokonferencji wszyscy zobaczą najkorzystniejszą wersję Ciebie.

A dzięki trzem zastosowanym mikrofonom Twoje słowa zawsze wybrzmią głośno i wyraźnie – kiedy z kimś rozmawiasz, dyktujesz coś lub nagrywasz notatkę głosową. Zobaczysz dzisiaj ostrzejsze i bardziej wyraziste obrazy i wi...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.