Menu

Apple MacBook Pro MNEQ3Z

Cechy produktu
  • Producent Apple 
  • Kod Producenta MNEQ3Z 
  • System operacyjny Mac OS 
Opis

laptop Apple MacBook Pro M2 512GB SSD srebrny Do dzieła. Gdziekolwiek jesteś laptop Apple MacBook Pro M2 512GB SSD metaliczny z nowym czipem M2 potrafi więcej aniżeli kiedykolwiek. W tradycyjnej, smukłej obudowie posiada baterię starczającą nawet na 20 godzin oraz aktywny układ chłodzenia, który pozwala na stałą pracę na najwyższych obrotach.

Dodaj do tego efektowny wyświetlacz Retina, kamerę FaceTime HD i mikrofony klasy studyjnej, a otrzymasz nasz najbardziej przenośny laptop klasy mistrzowskiej. Miej go ze sobą wszędzie. I działaj bez przeszkód.

Kwadrat mocy M2 to pierwszy z nowej generacji układów scalonych Apple, proponujący jeszcze pokaźniejszą prędkość i energooszczędność rewolucyjny czip M1. Notebook Apple MacBook Pro M2 512GB SSD metaliczny pozwala prędko wykonywać różnorodne zadania przy zwiększonej wydajności 8‑rdzeniowego CPU.

wytwarzać olśniewające obrazy z porażająco szybkim 10-rdzeniowym GPU. Obsługiwać więcej strumieni wideo 4K i 8K ProRes przy pomocy wysoce sprawnego silnika multimedialnego. Albo robić to wszystko równocześnie dzięki choćby 24 GB zunifikowanej pamięci RAM.

efektywność termiczna Aktywne chłodzenie pozwala sprzętowi stale działać z całkowitą sprawnością. Progresywny system odprowadzania ciepła i energooszczędny czip Apple nieprzerwane działanie notebooka Apple MacBook Pro M2 512GB SSD srebrny na najwyższych obrotach.

A to oznacza, że możesz całymi godzinami intensywnie korzystać z całej mocy CPU i GPU. Idealna współpraca Dzięki harmonijnej współpracy macOS i M2 wszystkie aplikacje, których używasz na co dzień – w tym pakiet Microsoft 365 i Twoje ulubione apki iOS – działają szybciej i płynniej.

Do pracy z czipami Apple zoptymalizowano już ponad 10 000 aplikacji i wtyczek. A technologia Rosetta 2 gładko tłumaczy aplikacje zaprojektowane dla procesorów Intel, aby działały na Twoim notebookie Apple MacBook Pro M2 512GB SSD metaliczny.

mobilny stół montażowy produktywny silnik multimedialny w czipie M2 w laptopie Apple MacBook Pro M2 512GB SSD metaliczny umożliwia kodowanie i dekodowanie formatu ProRes. Dlatego możesz odtwarzać i montować nawet 11 strumieni wideo 4K ProRes i 2 strumienie 8K ProRes – w tym video 4K ProRes nakręcone iPhonem 13 Pro*.

A także 3x szybciej niżeli dotąd konwertować projekty do formatu ProRes. *Testy przeprowadzone przez Apple w maju 2022 r. Na przedprodukcyjnych egzemplarzach 13-calowych MacBooków Pro z czipem Apple M2, 8-rdze­niowym CPU, 10-rdzeniowym GPU i 24 GB pamięci RAM.

Testy przeprowadzono w aplikacji Final Cut Pro 10.6.2 na 1-minutowym projekcie rodzaju „obraz w obrazie" zawierającym 4 strumienie wideo w formacie Apple ProRes 422 o rozdzielczości 8192 x 4320 i częstości 30 klatek na sekundę, a także na 1-minutowym projekcie rodzaju „obraz w obrazie" zawierającym 20 strumieni wideo w formacie Apple ProRes 422 o rozdzielczości 3840 x 2160 i częstości 29,97 klatki na sekundę.

Testy skuteczności przeprowadzono na solidnych egzemplarzach systemów komputerowych i odzwierciedlają one przybliżoną efektywność Ma...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.