Menu

Apple Macbook Air MQD32Z

Cechy produktu

  • Producent Apple 
  • Kod Producenta MQD32Z 
  • Przekątna ekranu 13.3 "
  • Rozdzielczość 1440 x 900 px
  • System operacyjny Mac OS 
  • Dysk twardy 128 GB
  • Procesor Intel Core i5 
  • Karta graficzna HD Graphics 
  • Funkcje bluetooth, podświetlana klawiatura, czytnik kart pamięci 
  • Grubość 1.7 cm

Opis

MacBook Air - nowe procesory Intel Core, nowej generacji Do 12 godzin na baterii. Jeśli Ty dasz radę, to on także. 11-calowy MacBook Air działa bez ładowania baterii do 9 godzin, a 13-calowy - choćby 12.

Możesz zatem spokojnie przebywać z dala od gniazdka od porannej kawy aż do wieczornego powrotu do domu. A kiedy przyjdzie czas na relaks, możesz aż 10 godzin oglądać filmy z iTunes na modelu 13-calowym i przez 10 godzin na 11-calowym.

niedużo tego - wiedząc, iż bateria może utrzymać komputer w stanie gotowości poprzez 30 dni, spokojnie wyjedziesz na parę tygodni, a po powrocie, jak gdyby nigdy nic, zajmiesz się przerwaną pracą. Smukły. Lekki.

Mocarny. Gotowy na wszystko. Procesory Intel Core i5 i i7 nowej generacji, a także procesor graficzny Intel HD Graphics z linii 6 sprostają każdemu zadaniu. Bez względu na to, czy edytujesz fotografie, czy przeglądasz Internet - wszystko działa niewiarygodnie szybko.

Cała ta konkretna technika kryje się w niesamowicie smukłej obudowie unibody o grubości 1,72 cm i masie zaledwie 1,08 kg. Potęga komunikacji Dzięki portowi Thunderbolt 2 - dwukrotnie szybszemu aniżeli w poprzedniej generacji - możesz podłączać do MacBooka Air najnowsze urządzenia peryferyjne i monitory, takie jak Apple Thunderbolt Display.

Ale jeśli chodzi o komunikację, MacBook Air oferuje jeszcze więcej. Wyekwipowano go w dwa porty USB 3, do których możesz podłączać najnowsze urządzenia USB 3 i wszystkie swoje urządzenia z interfejsem USB 2.

starczy wykonać kilka prostych połączeń, aby przekształcić MacBooka Air z ultraprzenośnego notebooka w kompletną stację roboczą. Wyświetlacz, kamera i mikrofon. Robią wrażenie. Całe dużo wrażeń. Rozmawiaj przez FaceTime ze swego MacBooka Air z użytkownikami iPhone'ów, iPadów, iPodów touch lub komputerów Mac z aplikacją FaceTime.

Co do piksela i co do milimetra - ekran MacBooka Air to arcydzieło równocześnie inżynierii, jak i wzornictwa. Jego grubość wynosi zaledwie 4,86 milimetra, ale rozdzielczość ma tak dużą, iż nie powstydziłby się jej widocznie obszerniejszy wyświetlacz.

Gdy edytujesz więc fotografie, przygotowujesz prezentację czy oglądasz film, każdy wyświetlany obraz po prostu Cię zniewala. W kamerze FaceTime HD 720p możesz pokazać rodzinie i znajomym więcej siebie. Każdy uśmiech wygląda promienniej, choćby z drugiego zakątka świata.

A format panoramiczny sprawia, że wszyscy luźno mieszczą się w kadrze. Dwa mikrofony w MacBooku Air to rewelacyjne rozwiązanie, gdy chcesz, aby Cię słyszano. Na przykład podczas rozmowy poprzez FaceTime mikrofony ograniczają hałas dochodzący z otoczenia.

Interfejs bezprzewodowy nowej generacji Interfejs bezprzewodowy nowej generacji Dzięki zaimplementowaniu najnowszej technice 802.11 Wi-Fi w MacBooku Air osiąga dzisiaj niesamowite prędkości. Podłącz się do stacji bazowej 802.11- na przykład stacji AirPort Extreme lub AirPort Time Capsule - i korzystaj z nawet trzykrotnie szybszej sieci bezprzewodowej Wi-Fi.

kanon 802.11ac oznacza dodatkowo pokaźniejszy zasięg, możesz więc pracować o dużo luźnoj niżeli dotychczas. Niech świeci Każdy może spróbować zaprojektować smukłego i lekkiego notebooka. Chodzi jednak o to, aby wciąż był to sprzęt w pełni ergonomiczny.

Dlatego MacBook Air ma pełnowymiarową klawiaturę, a pisanie na nim jest tak wygodne, jak w sytuacji komputera stacjonarnego. Dodatkowo klawiatura jest podświetlana, można więc komfortowo pisać w słabym oświetleniu.

zaimplementowany czujnik reaguje na zmiany natężenia światła i samoczynnie dostosowuje parametry klawiatury i ekranu, zapewniając ich stosowne oświetlenie w każdych warunkach. Najkorzystniejszy sposób na Multi_touch technika Multi-Touch zadomowiła się w większości artykułów Apple.

To zwyczajnie najdoskonalszy i najbardziej osobisty sposób obsługi sprzętów. W przypadku notebooka do interakcji Multi-Touch najlepiej nadaje się gładzik. Na przykład gładzik MacBooka Air. Obfity, szklany gładzik nie ma przycisku.

Sam jest przyciskiem. A świeże gesty Multi-Touch rozpoznawane poprzez system OS X czynią pracę z MacBookiem Air jeszcze bardziej intuicyjną i bliższą fizycznej rzeczywistości. Genialne aplikacje w komplecie Każdy nowy Mac ma iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers i Keynote.

Od razu możesz więc zacząć z nim twórczo i sprawnie pracować. Aplikacje zostały zaktualizowane, by pasowały do przepięknego interfejsu OS X Yosemite. Dostajeszidealne aplikacje do sprawdzania poczty, surfowania w sieci, wysyłania wiadomości tekstowych i prowadzenia wideorozmów FaceTime.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.