Menu

Apple MacBook Pro MV9A2

Cechy produktu

  • Producent Apple 
  • Kod Producenta MV9A2 
  • Przekątna ekranu 13.3 "
  • Rozdzielczość 2560 x 1600 px
  • System operacyjny Mac OS 
  • Dysk twardy 512 GB
  • Pamięć RAM 8 GB
  • Procesor Intel Core i5 
  • Funkcje bluetooth 
  • Grubość 1.49 cm

Opis

notebook Apple 13-inch MacBook Pro 2.4GHz 8th-gen Intel Core i5, 512GB - Silver MV9A2ZE/AWiększa moc i wydajność. Progres dla profesjonalistów.MacBook Pro ma nowy czterordzeniowy procesor Intel ósmej generacji, który w trybie Turbo Boost osiąga choćby4,1 GHz.

olśniewający, wielobarwny wyświetlacz Retina z technologią True Tone, dzięki której obrazy są bardziejrealistyczne. Najnowszą klawiaturę Apple., a także poręczny Touch Bar, z którym pracuje się jeszcze skuteczniej.To najpotężniejszy z 13-calowych notebooków Apple.

dzisiaj jeszcze lepszy.najkorzystniejszy w klasieGdy konieczna jest moc, MacBook Pro to dla studentów oczywisty dobór. Najnowocześniejsza grafika, a także szczytowa skuteczność procesorów i pamięci masowej pozwalają łatwo wykonać każde zadanie.

Od animowania ruchów cząsteczek poprzez montowanie filmu aż po kompilowanie kodu. A dzięki wspaniałemu wyświetlaczowi Retina, bezpiecznemu Touch ID i zaimplementowanym aplikacjom do twórczej i kreatywnej pracy MacBook Pro jest wprost wyprodukowany do nauki na najwyższym poziomie.​​Prymusi w każdej dziedzinie.solidne, przenośne, trwałe i wyekwipowane w wyświetlacze Retina notebooki MacBook Air i MacBook Pro śpiewająco zdają każdy egzamin.

wbudowane apki, takie jak Pages, Keynote i Numbers, zezwalają na twórczą pracę. I współpracę w grupie. Każdy Mac łatwo obsługuje modne w szkołach oprogramowanie, takie jak pakiet Microsoft Office.

przy pomocy AirDrop notatki z zajęć można prędko przesłać na znajdującego się w pobliżu Maca lub iPhone’a. A jeśli dodać do tego bezpieczny czytnik Touch ID i baterię na cały dzień pracy*, wynik jest jeden – MacBook Air i MacBook Pro to sprzęt jedyny w swej klasie.​​MacBook Pro.

mocny partner w interesach.MacBook Pro definiuje nowe standardy skuteczności w zastosowaniach biznesowych. Procesory Intel Core 8. I 9. Generacji przyspieszają realizowanie specjalistycznych zadań. Czip Apple T2 Security i czytnik Touch ID pomagają bronić Twoje informacje.

A z macOS zyskujesz konkretne oprogramowanie, wytworzone z myślą o wszystkich obszarach Twojej działalności. MacBook Pro pomoże Ci zrealizować każdy biznesowy pomysł.skuteczność mają we krwi.Od najnowszych procesorów poprzez zniewalające wyświetlacze Retina po zaawansowane zabezpieczenia – MacBook Air i MacBook Pro posiadają wszystko, czego Ci trzeba do wydajnego działania w swoim biznesie.

wbudowane aplikacje, które są potężne, co proste i instynktowne, pomogą Ci pracować jeszcze wydajniej. Tworzyć prezentacje, obliczać i podliczać, wreszcie komunikować się i działać z zespołem współpracowników.

na dodatek każdy Mac jest doskonale zintegrowany z Twoim iPhonem i iPadem. By praca szła jeszcze produktywniej. MacBook Air i MacBook Pro. Do wszelkiego, czego Ci potrzeba w interesach.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.