Menu

Apple MacBook Pro MWP82Z

Cechy produktu
  • Producent Apple 
  • Kod Producenta MWP82Z 
  • System operacyjny Mac OS 
Opis

mobilny mocarz. Moc i mobilność – MacBook Pro wyraźnie unosi tu poprzeczkę. Swoje pomysły możesz teraz realizować jeszcze szybciej. Pomogą Ci w tym wydajne procesory i układy pamięci, innowacyjna grafika, błyskawiczna pamięć masowa i niemało innych świetnych rozwiązań.

Zamkniętych w ergonomicznej konstrukcji ważącej niecałe 1,4 kilograma. Moc grafiki. Moc wrażeń. Przystępne konfiguracje z procesorami Intel 10. Generacji zawierającymi solidny, nowy układ graficzny Iris Plus zezwalają na nawet 80-procentowy wzrost skuteczności grafiki w stosunku do modeli poprzedniej generacji1.

A dzięki temu większą płynność w grach, wydajniejszą edycję video i szybszy rendering 3D. Mocarny układ. 13-calowy MacBook Pro to sprzęt zaprojektowany do szybszej i sprawniejszej pracy. Nowa klawiatura Magic Keyboard ma lepszy mechanizm nożycowy z 1-milimetrowym skokiem klawiszy, więc pisze się jeszcze komfortowoj niż na wcześniejszych modelach notebooków Mac.

Osobnym klawiszem Escape możesz błyskawicznie przełączać tryby i widoki. Strzałki w układzie odwróconego „T" szybko przenoszą Cię między linijkami kodu, po arkuszu kalkulacyjnym lub w wirtualnym świecie gry.

Touch Bar podsuwa przydatne skróty, a Touch ID umożliwia prędkie uwierzytelnianie. Raduje oczy. Pieści uszy. Na wyświetlaczu Retina z jasnym podświet­leniem LED czerń jest głęboka, a biel zachwycająca.

pokaźna gama odcieni P3 pozwala wyświetlać intensywniejsze odcienie zieleni i czerwieni w porównaniu z gamą sRGB. Do tego każdy MacBook Pro ma technologię True Tone. Dzięki niej balans bieli zmienia się samoczynnie zależnie od temperatury barw otoczenia, by obraz na wyświetlaczu wyglądał naturalniej.

MacBook Pro ma dynamiczny system audio, który zagwarantuje dużo lepsze brzmienie, niż można aby się spodziewać po jego wymiarach. Więc filmy bardziej wciągają, a muzyka olśniewa pełniejszym brzmieniem. A przy tym wbudowany układ trzech mikrofonów kształtujących wiązkę potrafi staranniej uchwycić Twój głos w trakcie rozmów przez FaceTime.

Tak mocnego i wszechstronnego portu jeszcze nie było. Thunderbolt 3 to lepsza wersja uniwersalnego portu, łącząca maksymalną przepustowość z niesamowitą wszechstronnością branżowego standardu USB‑C.

poprzez jedno złącze przesyła energię do ładowania baterii, a także informacje i wideo z szybkością nawet 40 Gb/s, czyli dwukrotnie szybciej niż Thunderbolt 2. W MacBooku Pro możesz mieć choćby cztery takie porty, więc wszystko komfortowo podłączysz i z prawej, i z lewej strony.

Thunderbolt 3 pozwala również podłączać starsze urządzenia – poprzez optymalny przewód albo przejściówkę. Dopełniającą zaletą Thunderbolt 3 jest obustronna wtyczka. Nieważne, którą stroną ją włożysz, zawsze będzie podłączona należycie.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.