Menu

Apple MacBook Pro MYD92Z

Cechy produktu

  • Producent Apple 
  • Kod Producenta MYD92Z 
  • System operacyjny Mac OS 

Opis

notebook Apple MacBook Pro 13 MYD92ZE/A Na wskroś Pro. Czip Apple M1 daje laptopie Apple MacBook Pro 13 niewiarygodną szybkość i moc. Procesor CPU, który działa choćby 2,8x szybciej. Choćby 5x produktywniejszą grafikę.

Nasz najistotniej zaawanso­wany system Neural Engine umożliwiający nawet 11x szybsze samouczenie. I energooszczędność, dzięki której bateria wystarcza choćby na 20 godzin. Czyli dłużej aniżeli kiedykolwiek wcześniej w jakimkolwiek Macu.

To nasz najpopularniejszy notebook dla profesjonalistów, przeniesiony na jeszcze wyższy poziom. Drobny czip. Duża zmiana. Pokazujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla laptopa Apple MacBook Pro 13.

wyekwipowany w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 gromadzi CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i niemało innych części w jednym miniaturowym czipie. Niesamowicie skuteczny, pełen wyjątkowych technice i najistotniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca.

Jest nowym otwarciem. Ma więcej mocy. Budzi się od razu. Czip M1 i macOS Big Sur wspólnie podkręcają efektywność całego systemu. W wyniku czego notebook Apple MacBook Pro 13 błyskawicznie się wybudza. Codzienne czynności, takie jak oglądanie zdjęć czy internetu w Safari, wykonuje się szybciej.

A Twoje najmocniej obciążone aplikacje dostają całą moc, jakiej potrzebują. Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, aby uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie rozszerza produktywność laptopa Apple MacBook Pro 13 i odmienia go na mnóstwo innych sposobów.

proponuje przydatne uaktualnienia aplikacji. Spektakularny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najkorzystniejsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa teraz na najbardziej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

Lepszy obraz rzeczy. Oszałamiający wyświetlacz Retina notebooka Apple MacBook Pro 13 wyciąga z obrazów zasobność detali i czyni je bliższymi rzeczywistości. Tekst jest ostry i wyraźny. Jasne podświetlenie LED pogłębia czerń i rozjaśnia biel.

W szerokiej gamie odcieni P3 zielenie i czerwienie są jeszcze żywsze niż w przestrzeni kolorów sRGB. A każdy MacBook Pro proponuje technologię True Tone, która automatycznie reguluje balans bieli, dopasowując temperaturę barw do oświetlenia w otoczeniu, by obraz wyglądał naturalnie w każdych warunkach.

Głośno i wyraźnie. Dzięki czipowi M1 kamera FaceTime HD, zastosowana w laptopie Apple MacBook Pro 13 ma do dyspozycji cały potencjał naszego najnowszego sygnałowego procesora obrazu, by zapewnić Ci jeszcze lepszą jakość podczas wideokonferencji i ujawnić więcej detali w jasnych i ciemnych obszarach kadru.

A gdy prowadzisz spotkanie, nagrywasz podcast lub rozmawiasz z przyjaciółmi, nowe mikrofony klasy studyjnej gwarantują, że wszyscy wyśmienicie Cię słyszą. Prawidłowe teksty. Na klawiaturze Magic Keyboard wszystko możesz robić szybciej i sprawniej.

lepszy mechanizm nożycowy powoduje, że klawisze są responsywne, a pisanie komfortowe i cic...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.