Menu

Apple MacBook Pro MYDC2Z

Cechy produktu

  • Producent Apple 
  • Kod Producenta MYDC2Z 
  • System operacyjny Mac OS 

Opis

laptop Apple MacBook Pro 13 MYDC2ZE/A Na wskroś Pro. Czip Apple M1 daje 13-calowemu notebookowi Apple MacBook Pro 13 niewiarygodną szybkość i moc. Procesor CPU, który działa nawet 2,8x szybciej. Nawet 5x produktywniejszą grafikę.

Nasz najszczególniej zaawanso­wany system Neural Engine umożliwiający nawet 11x szybsze samouczenie. I energooszczędność, dzięki której bateria wystarcza nawet na 20 godzin. Czyli dłużej niż kiedykolwiek wcześniej w jakimkolwiek Macu.

To nasz najpopularniejszy laptop dla profesjonalistów, przeniesiony na jeszcze wyższy poziom. Mały czip. Obfita zmiana. Pokazujemy nasz pierwszy czip zaprojektowany specjalnie dla laptopa Apple MacBook Pro 13.

zaopatrzony w niewiarygodne 16 miliardów tranzystorów system jednoukładowy (SoC) Apple M1 posiada CPU, GPU, system Neural Engine, system I/O i dużo innych elementów w jednym miniaturowym czipie. Niesamowicie produktywny, pełen unikatowych technologii i najistotniej energooszczędny w branży czip M1 nie jest po prostu kolejnym etapem rozwoju Maca.

Jest nowym otwarciem. Ma więcej mocy. Budzi się od razu. Czip M1 i macOS Big Sur wspólnie podkręcają wydajność całego systemu. Na skutek czego notebook Apple MacBook Pro 13 prędko się wybudza. Codzienne czynności, takie jak przeglądanie zdjęć czy internetu w Safari, wykonuje się szybciej.

A Twoje najszczególniej obciążone aplikacje dostają całą moc, jakiej potrzebują. Moc macOS Big Sur na M1. Opracowany, by uwolnić cały potencjał czipa M1 system macOS Big Sur wyraźnie powiększa wydajność notebook Apple MacBook Pro 13 i odmienia go na sporo innych sposobów.

oferuje przydatne uaktualnienia aplikacji. Przepiękny nowy dizajn. Najlepsze w branży funkcje prywatności i najlepsze w klasie zabezpie­czenia. Nasze najpotężniejsze oprogramowanie działa dzisiaj na najbardziej zaawanso­wanym sprzęcie, jaki stworzyliśmy.

Lepszy obraz rzeczy. Zniewalający wyświetlacz Retina notebooka Apple MacBook Pro 13 wyciąga z obrazów zasobność detali i czyni je bliższymi rzeczywistości. Tekst jest ostry i wyraźny. Jasne podświetlenie LED pogłębia czerń i rozjaśnia biel.

W szerokiej gamie kolorów P3 zielenie i czerwienie są jeszcze żywsze niżeli w przestrzeni odcieni sRGB. A każdy MacBook Pro proponuje technologię True Tone, która automatycznie reguluje balans bieli, dopasowując temperaturę odcieni do oświetlenia w otoczeniu, by obraz wyglądał naturalnie w każdych warunkach.

Głośno i wyraźnie. Dzięki czipowi M1 kamera FaceTime HD, zastosowana w notebookie Apple MacBook Pro 13 ma do dyspozycji cały potencjał naszego najnowszego sygnałowego procesora obrazu, żeby zapewnić Ci jeszcze lepszą jakość podczas wideokonferencji i ujawnić więcej detali w jasnych i ciemnych obszarach kadru.

A gdy prowadzisz spotkanie, nagrywasz podcast albo rozmawiasz z przyjaciółmi, nowe mikrofony klasy studyjnej gwarantują, iż wszyscy doskonale Cię słyszą. Korzystne teksty. Na klawiaturze Magic Keyboard wszystko możesz robić szybciej i skuteczniej.

udoskonalony mechanizm nożycowy powoduje, iż klawisze są responsywne, a pisanie w...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.