Menu

Asus B1400CEAE-EB0284R

Cechy produktu
  • Producent Asus 
  • Kod Producenta B1400CEAE-EB0284R 
Opis

notebook Asus ExpertBook B1 B1400 B1400CEAE-EB0284R 14" Zdeterminowany do działania, gotowy na twoje potrzeby biznesowe notebook Asus ExpertBook B1 B1400 B1400CEAE-EB0284R jest dopasowany pod kątem zastosowań w biznesie, co czyni go inteligentnym wyborem dla ambitnych startupów, znanych organizacji edukacyjnych oraz rozwijających się firm każdej wielkości.

znamionuje się wysoką skutecznością, wytrzymałością klasy wojskowej i zaawansowaną personalizacją do napędzania Twojej działalności biznesowej. Co więcej, poradzi sobie z każdym wskazanym mu zadaniem dzięki kompletnemu zestawowi portów wejścia/wyjścia i prędkiej łączności Wi-Fi 6.

ExpertBook B1 optymalizuje Twoje procesy pracy, zapewniając Ci stałą efektywność. Perfekcyjna ogólna produktywność Asus ExpertBook B1 oferuje wysoką skuteczność dzięki zaimplementowaniu innowacyjnego technicznie procesora Intel® Core™ 11.

generacji. Komponenty te gwarantują dużą moc obliczeniową niezbędną do wykonania wszelkich zadań. Dodając do tego 8 GB pamięci i dysk o pokaźnej objętości, laptop Asus ExpertBook B1 B1400 B1400CEAE-EB0284R spełnia kryteria laptopa genialnego do zadań biznesowych, który zapewni Ci efektywność do nawet najmocniej intensywnej pracy i prędki dostęp do niezbędnych treści.

ponadto jest predestynowany do zadań wymagających stałej łączności, proponując eliminującą zatory w sieci łączność Wi-Fi 6, a także technikę ASUS Wi-Fi Master*, która zezwala na samoczynne nawiązanie połączenia z najlepszym sygnałem Wi-Fi, gwarantując Ci wyjątkowo stabilne połączenie w każdym miejscu.

Maksymalne przyspieszenie pracy notebook Asus ExpertBook B1 B1400 B1400CEAE-EB0284R dysponuje luksusową technologią Intelligent Performance Boost zezwalającą osiągnąć najwyższą produktywność i responsywność notebooka przez dostrojenie wewnętrznego układu chłodzenia.

ekskluzywne algorytmy ASUS w połączeniu z inteligentnym czujnikiem, aerodynamiczną konstrukcją, a także jednostką zasilającą o mocy 65 W gwarantują inteligentne zarządzanie wydajnością CPU. Masz możliwość komfortowego przełączania między trybami Performance (wysokiej produktywności), Balanced (zrównoważonym) albo Whisper (cichej pracy) – dzięki czemu możesz w pełni skoncentrować się na swoim biznesie, podczas gdy B1 zapewni moc i skuteczność do każdego scenariusza zastosowań.

Nieograniczona mobilność Asus ExpertBook B1 to smukły i lekki laptop do zastosowań biznesowych, który waży tylko 1,45 kg – dlatego można go wszędzie ze sobą zabierać. Chwytasz go i od razu ruszasz w drogę!

dzięki czemu notebooka Asus ExpertBook B1 B1400 B1400CEAE-EB0284R możesz mieć za każdym razem przy sobie.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.