Menu

Asus BR1100FKA-BP0746RA

Cechy produktu
  • Producent Asus 
  • Kod Producenta BR1100FKA-BP0746RA 
Opis

notebook Asus BR1100F BR1100FKA-BP0746RA 11.6" Ciemnoszary Wytrzymały i sprawny notebook do nauki z obrotowym ekranem notebook Asus BR1100F BR1100FKA-BP0746RA to doskonały pomocnik do nauki dla uczniów i studentów w każdym wieku, oferujący wytrzymałą i pionierską konstrukcję produkowaną pod kątem długiej żywotności.

Obok wszechstronnego ekranu dotykowego, wyposażono go na dodatek w zawias umożliwiający obrót pod kątem 360° i kamerę skierowaną na świat zewnętrzny. Oferuje dużo inteligentnych zabezpieczeń, w tym wszechstronne gumowe ochraniacze, klawiaturę odporną na rozlanie cieczy i ultrawytrzymały zawias.

ponadto BR1100F obsługuje maksymalnie WiFi 6 i LTE 4G do szybkiej łączności. Dzięki modularnej konstrukcji BR1100F jest łatwy w konserwacji i gotowy na wszelkie zadania. Konstrukcja o najwyższej wytrzymałości ASUS BR1100F został tak skonstruowany, iż bez uszkodzenia wytrzyma wszelkie uderzenia, obicia, upadki i wypadki rozlania napojów w trakcie codziennego używania.

Dlatego nieważne, czy będą to przypadkowe upadki z biurka w klasie szkolnej, czy też upuszczenia ze stołu w jadalni, notebook Asus BR1100F BR1100FKA-BP0746RA jest tak zbudowany, iż wytrzyma wszelkie trudy.

Wszystkie cztery krawędzie i rogi są zabezpieczone trwałym ochraniaczem z gumy, który zmniejsza skutki fizycznych uderzeń i stale gwarantuje bezpieczeństwo i nierozłączność elementów wewnętrznych. Klawiatura wytrzymała na ciecz bez szkód wytrzyma rozlanie cieczy w ilości do 330 cc, dlatego minimalne chlapnięcia na biurku albo stole w jadalni można usunąć, wyczyścić i osuszyć.

Upuszczenie laptopa jest rutynowym zagrożeniem, czy to w trakcie przechodzenia z klasy do klasy, czy również pracy przenośnej. Gumowy pasek na podstawie laptopa ASUS BR1100F zapewnia potężne podparcie ulepszony chwyt w trakcie noszenia – jest to więc świetnie przemyślany dodatek redukujący ryzyko upuszczenia lub wyślizgnięcia się z rąk.

Odstępy między krawędziami nasadek klawiszy a otaczającą powierzchnią klawiatury zostały zminimalizowane, co pomaga uniknąć wypadania klawiszy. Wytrzymała powierzchnia z mikroskopijnymi wypustkami powoduje, iż nie musisz już martwić się zarysowaniem albo pozostawianiem odcisków palców!

Gotowy do akcji W szkolnej sali może się sporo wydarzyć,laptop Asus BR1100F BR1100FKA-BP0746RA jest na to gotowy! proponuje konstrukcję o specyfikacjach przewyższających wymagające standardy wytrzymałości MIL-STD-810H stosowane poprzez armię USA, a ponadto przechodzi prawdziwe tortury, zaliczając ascetyczne testy jakości ASUS.

Jest w stanie wytrzymać okazjonalne upadki z wysokości do 120 cm – czyli obszerniejszej niżeli wysokość typowego biurka – a dodatkowo zawiasy i gniazda wejścia/wyjścia są w pełni testowane pod kątem wytrzymania obciążeń i trudów codziennego używania.

Łatwa konserwacja dla niezakłóconej nauki Dla zagwarantowania prostego serwisowania na miejscu i zmniejszonych przestojów notebook Asus BR1100F BR1100FKA-BP0746RA posiada konstrukcję modularną, która pozwala prędko wymie...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.