Menu

Asus cb1101cma-gj0021

Cechy produktu
  • Producent Asus 
  • Kod Producenta cb1101cma-gj0021 
Opis

notebook ASUS Chromebook CX1 CX1101 CB1101CMA-GJ0021 WYKONAJ WIĘCEJ KAŻDEGO DNIA I W DOWOLNYM MIEJSCU ASUS Chromebook CX1 (CX1100) został opracowany pod kątem zapewnienia skutecznej pracy i ulepszonej rozrywki w drodze i w podróży – przez cały dzień i każdego dnia.

To lekkie i ultramobilne urządzenie jest napędzane czterordzeniowym procesorem Intel® i zagwarantuje Ci swobodę wykorzystywania przy maksymalnie 13 godzinach czasu działania baterii*. Dzięki konstrukcji ze smukłymi oprawkami proponuje pokaźniejszą powierzchnię ekranową w kompaktowej obudowie, umożliwiając wygodną pracę wielozadaniową i niewiarygodnie immersyjną rozrywkę.

ponadto urządzenie będzie Twoją bramą do najkorzystniejszych funkcji Google, w tym bogatej biblioteki aplikacji do pracy lub rozgrywki dostępnych w sklepie the Google Play**. Dzięki sprawnej i prędkiej pracy, potężnym rozwiązaniom bezpieczeństwa i komfortowym funkcjom ASUS Chromebook CX1 wyśmienicie pasuje nie tylko dla uczniów i studentów –także dla wszelkich tych użytkowników, którzy niejednokrotnie podróżują!

innowacyjnY, STYLOWY I ULTRAMOBILNY ASUS Chromebook CX1 jest uosobieniem stylu i mobilności, proponując lekką obudowę o wadze 1,24 kg i typowy lubiany wygląd i doskonałe wrażenia podczas użytkowania.

Został zaprojektowany do napędzania przenośnego stylu życia i jest zawsze gotowy do pracy – gdziekolwiek znajdziesz się w ciągu dnia. WYSTARCZAJĄCO WYTRZYMAŁY DO stosowanIA W KAŻDYM MIEJSCU Dzięki umocnieniom strukturalnym powiększającym stabilność obudowy ASUS Chromebook CX1 uwydatnia się mocną konstrukcją i gwarantuje trwałość do wszystkich Twoich podróży.

dodatkowo spełnia kryteria wiodącego w branży standardu MIL-STD 810H używanego poprzez armię USA*,który jest teraz jeszcze bardziej rygorystyczny i wymagający niżeli kiedykolwiek wcześniej. Na dodatek urządzenie zalicza wymagające testy wykonywane przez producenta – w tym test nacisku na matrycę oraz testy wstrząsów i upadków – dla zagwarantowania maksymalnej wytrzymałości, dlatego nie musisz martwić się rutynowymi obiciami i uderzeniami.

szybko WYKONASZ PRACĘ Dysponując w maksymalnej konfiguracji czterordzeniowym procesorem Intel®, ASUS Chromebook CX1 gwarantuje idealną skuteczność do responsywnej pracy w Twoich ulubionych aplikacjach.

W połączeniu z możliwościami Google Workspace i innych aplikacji do pracy skutecznej ze sklepu Google Play* urządzenie to pozwala Ci ekspresowo wykonać zadania w dowolnym miejscu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.