Menu

Asus GU502LW-HC076R

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Kod Producenta GU502LW-HC076R 

Opis

Wznieś swoje umiejętności na wyższy poziom, korzystając z szykownego laptopa ROG Zephyrus M15 i ciesząc się elastycznością pracy w systemie Windows 10 Pro. Najnowszy procesor Intel Core i7 10. Generacji i karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 2070 ekspresowo radzą sobie z zadaniami mocno obciążającymi system, jak renderowanie 3D, obróbka i rozgrywka w gry AAA, natomiast dyski SSD skonfigurowane w macierzy RAID 0 o łącznej maksymalnej obszerności 1 TB skracają czasy ładowania wszelkich aplikacji z Twojej biblioteki. Laptop ROG Zephyrus M15 jest wyekwipowany w gniazdo Thunderbolt 3 z obsługą USB 3.2 Gen 2 Type-C, DisplayPort 1.4 i dostarczania zasilania, gniazdo Type-A do ultraszybkich transferów i dwa gniazda USB 3.2 Gen 1, które perfekcyjnie nadają się do podłączenia Twojej myszy i gamepada....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.