Menu

Asus GV301QE-K6054T

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Kod Producenta GV301QE-K6054T 
  • Przekątna ekranu 13.4 "
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 16 GB
  • Procesor AMD Ryzen 

Opis

ROG Flow X13 COMPACT IS THE NEW IMPACT Nigdy wcześniej sprawna rozgrywka w systemie Windows 10 nie była realna za pośrednictwem tak rozciągliwego i mobilnego urządzenia, jak ROG Flow X13 rodzaju 2-w-1. Imponującą sprawność zapewnia procesor AMD Ryzen™ 9 5900HX oraz karta graficzna GeForce RTX™.

Dzięki opcjonalnej zewnętrznej karcie graficznej XG Mobile możesz w razie zapotrzebowania przyspieszyć przetwarzanie grafiki, używając do tego celu nawet GeForce RTX™ 3080. Gdziekolwiek jesteś – możesz natychmiast zabrać się do twórczej pracy.

WZORNICTWO Pozostaw po sobie trwałe wrażenie szybkość. Płynna praca. Rozciągliwość. Nasz pierwszy laptop gamingowy z ekranem 13-calowym jest uosobieniem wszechstronności, umożliwiając swobodną zmianę ustawienia dzięki inteligentnie zaprojektowanemu zawiasowi 360°.

Teksturowane linie w poprzek obudowy wzmiacniają jej strukturę i zwiększają przyczepność, ułatwiając noszenie notebooka. Niskoprofilowa konstrukcja pozwala wygodnie wsunąć laptop choćby do zapełnionej torby, udostępniając Ci więcej miejsca na ulubiony sprzęt gamingowy.

produktywnOŚĆ POKAŻ SWOJĄ MOC Wybierz kompaktowe urządzenie, lecz bez kompromisów w zakresie sprawności. Pomimo ultralekkiej i kompaktowej obudowy ROG Flow X13 ekspresowo radzi sobie z wszelkimi zadaniami, korzystając z procesora AMD Ryzen™ 9 5900HX.

Niezależna karta graficzna GeForce sprawia, iż codzienna rozgrywka jest płynna i pozbawiona zakłóceń. Cieszysz się pokaźniejszą mobilnością niż kiedykolwiek wcześniej i możesz tworzyć treści, strumieniować na żywo i grać wszędzie tam, gdzie tylko masz na to ochotę.

Windows 10 Home system operacyjny Ryzen™ 9 5900HX CPU GeForce® RTX GPU 16GB 4266MHZ PAMIĘCI LPDDR4X SSD 512 GB DYSK demonstrujeMY ROG XG MOBILE większA szybkośĆ, SWOBODA I elastycznOŚĆ używanIA ROG XG Mobile to całkiem świeże podejście do zewnętrznej karty graficznej, proponujące połączenie sprawności i wszechstronności z najwyższą mobilnością.

Pomimo swych niewielkich wymiarów – 6% wielkości typowej karty eGPU, to stanowczo kompaktowe urządzenie umożliwia korzystanie choćby z karty graficznej GeForce RTX™ 3080. Nasz elitarny interfejs uniemożliwia zatorom charakterystycznym dla kart eGPU i dodaje przepustowość do obsługi zintegrowanego koncentratora I/O, dzięki temu XG Mobile jest wyekwipowana w szeroki komplet łączy.

Zintegrowany zasilacz dostarcza prąd do eGPU i notebooka, co ogranicza Twój bagaż podczas podróży. ROG XG Mobile to najkorzystniejszy możliwy dobór do sprężystej rozgrywki i tworzenia treści. Długie linie przebiegające płynnie wokół pokrywy notebooka, optycznie nawiązując do stylistyki wszechstronnego laptopa ROG Flow X13.

Teksturowana powierzchnia zwiększa przyczepność, usprawniając noszenie notebooka, a wygodę ustawienia w trakcie przenośnego zagwarantuje zaimplementowana podstawka. Staranne wycięcia napisów stanowią równocześnie otwory wentylacyjne, a nazwa ROG połyskuje przez nie w kolorze karmazynowym.

*Aby karta XG Mobile funkcjonowała, musi być podłączona do gniazdka elektrycznego. MAKS. GEFORC...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.