Menu

Asus GV301QH-K5058T

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Kod Producenta GV301QH-K5058T 
  • Przekątna ekranu 13.4 "
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 16 GB
  • Procesor AMD Ryzen 

Opis

laptop ASUS ROG Flow X13 GV301 | Ryzen™ 7 5800HS | 512 GB | 16 GB Win10 Home czarny COMPACT IS THE NEW IMPACT Nigdy wcześniej produktywna rozgrywka w systemie Windows 10 nie była realna za pośrednictwem tak rozciągliwego i przenośnego urządzenia, jak ROG Flow X13 rodzaju 2-w-1.

Imponującą sprawność zapewnia procesor AMD Ryzen™ 7 5800HS, a także karta graficzna GeForce GTX™. Dzięki opcjonalnej zewnętrznej karcie graficznej XG Mobile możesz w razie zapotrzebowania przyspieszyć przetwarzanie grafiki, używając do tego celu nawet GeForce RTX™ 3080.

Gdziekolwiek jesteś – możesz natychmiast zabrać się do twórczej pracy. Pozostaw po sobie trwałe wrażenie szybkość. Płynna praca. Sprężystość. Nasz pierwszy notebook gamingowy z ekranem 13-calowym jest uosobieniem wszechstronności, umożliwiając swobodną zmianę ustawienia dzięki inteligentnie zaprojektowanemu zawiasowi 360°.

Teksturowane linie w poprzek pokrywy wzmiacniają jej strukturę i powiększają przyczepność, upraszczając noszenie notebooka. Niskoprofilowa kompozycja pozwala wygodnie wsunąć notebook nawet do zapełnionej torby, udostępniając Ci więcej miejsca na ulubiony sprzęt gamingowy.

POKAŻ SWOJĄ MOC Wybierz kompaktowe urządzenie, ale bez kompromisów w zakresie skuteczności. Pomimo ultralekkiej i kompaktowej obudowy ROG Flow X13 prędko radzi sobie z wszelkimi zadaniami, korzystając z procesora AMD Ryzen™ 7 5800HS.

Niezależna karta graficzna GeForce powoduje, iż codzienna rozgrywka jest płynna i pozbawiona zakłóceń. Cieszysz się obszerniejszą mobilnością niż kiedykolwiek wcześniej i możesz kreować treści, strumieniować na żywo i grać wszędzie tam, gdzie tylko masz na to ochotę.

większA szybkośĆ, SWOBODA I elastycznOŚĆ użytkowanIA ROG XG Mobile to całkiem świeże podejście do zewnętrznej karty graficznej, oferujące połączenie efektywności i wszechstronności z najwyższą mobilnością.

Pomimo swych niewielkich wymiarów – 6% wielkości charakterystycznej karty eGPU, to niezwykle kompaktowe urządzenie umożliwia korzystanie nawet z karty graficznej GeForce RTX™ 3080. Nasz ekskluzywny interfejs zapobiega zatorom typowym dla kart eGPU i dodaje przepustowość do obsługi zintegrowanego koncentratora I/O, dzięki czemu XG Mobile jest zaopatrzona w spory zestaw łączy.

Zintegrowany zasilacz dostarcza prąd do eGPU i laptopa, co zmniejsza Twój bagaż w trakcie podróży. ROG XG Mobile to najkorzystniejszy osiągalny wybór do rozciągliwej rozgrywki i tworzenia treści. Długie linie przebiegające płynnie wokół pokrywy notebooka, optycznie nawiązując do stylistyki wszechstronnego notebooka ROG Flow X13.

Teksturowana powierzchnia powiększa przyczepność, upraszczając noszenie laptopa, a wygodę ustawienia podczas mobilnego zagwarantuje wbudowana podstawka. Skrupulatne wycięcia napisów stanowią równocześnie otwory wentylacyjne, a nazwa ROG połyskuje przez nie w kolorze karmazynowym.

*Aby karta XG Mobile funkcjonowała, musi być podłączona do gniazdka elektrycznego. Interfejs PCIe Pomimo wysokiej sprawności, ROG XG Mobile jest najlżejszą i najmocniej kompaktową zewnętrz...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.