Menu

Asus GX502GW-AZ092T

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Kod Producenta GX502GW-AZ092T 
  • Przekątna ekranu 15.6 "
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 32 GB
  • Procesor Intel Core i7 

Opis

MNIEJSZY. SZYBSZY. LŻEJSZY. Rog Zephyrus S GX502 ROG Zephyrus S GX502 oferuje moc i wszechstronność równocześnie do superszybkiej rozgrywki w tytuły AAA, jak i do zadań profesjonalnych, na nowo definiując możliwości ultrasmukłego komputera gamingowego z systemem Windows 10.

Jego pionierska kompozycja wyzwala pełen potencjał najnowszego procesora Intel Core i7 9ej generacji i karty graficznej NVIDIA® GeForce RTX™. Dzięki czemu zaimplementowane podzespoły mogą stosownie wykorzystać mocne strony ekranu 240 Hz / 3 ms zgodnego z PANTONE®.

Jego elastyczność perfekcyjnie sprawdza się w trybach G-SYNC™ i Optimus, gwarantując Ci swobodę przełączania między wyjątkowo płynną grafiką a ulepszoną skutecznością baterii w drodze i w podróży. Budowa konkretnY, wykwintny I ULTRASMUKŁY W imponująco lekkiej konstrukcji kryje się ogromna moc.

Dzięki jedynie 18,9 mm grubości i wadze 2 kg Zephyrus S GX502 jest o 25% węższy i o 42% lżejszy typowe laptopy 15-calowe. Nie ma tu jednak zgody na żadne kompromisy między sprawną pracą a rozgrywką, oferując dynamiczną produktywność i fason.

usztywniona obudowa powoduje, że jest niezwykle wytrzymały w powszednim wykorzystywaniu, w trakcie gdy subtelna i delikatna w dotyku powierzchnia w strefie oparcia pod nadgarstki zagwarantuje czysty i profesjonalny wygląd w każdym miejscu, w które go zabierzesz.

Superwąska RAMKA pokrywa ze STOPU MAGNEZU 18,9mm Smukły efektywność konstrukcja WAGI PIÓRKOWEJ. SprawnOŚĆ WAGI CIĘŻKIEJ. Przy zaimplementowaniu połączenia najnowszego procesora Intel® Core™ i7 9ej generacji z rewolucyjną kartą graficzną GeForce RTX™ 2070, laptop ROG Zephyrus S GX502 oferuje ogromną sprawność w kompaktowej obudowie.

technika ROG Boost umożliwia taktowanie karty graficznej z częstotliwością sięgającą 1540 MHz przy 115 W, zapewniając zapierający dech w piersiach poziom realizmu, natomiast zainstalowany procesor oferuje szybkość i wszechstronność do poważnej efektywności i tworzenia treści.

Dzięki 32 GB pamięci RAM rodzaju DDR4-2666, a także macierzy RAID 0 z dysków SSD zapewniającej 1 TB przestrzeni dyskowej, możesz momentalnie wykonywać intensywne prace wielozadaniowe i radować się szybszym ładowaniem wszystkich realnych gier i aplikacji.

WINDOWS 10 Home OS Core™ i7-9750HINTEL® CORE™ I7 CPU NVIDIA® GEFORCE RTX™ 2070 GPU 1 TB RAID 0 SSD 32 GB PAMIĘCI DDR4-2666 Chłodzenie INTELIGENTNE CHŁODZENIE DLA lepszYCH WRAŻEŃ UŻYTKOWNIKA Inteligentna strategia chłodzenia opracowana poprzez ROG to mieszanka trafnych funkcji i ustawień systemowych dla zapewnienia najkorzystniejszych wrażeń osiągalnych do uzyskania przy danej obudowie i komponentach – i to w każdym typu zastosowań.

W laptopie Zephyrus S GX502 zastosowano nasze nowatorskie rozwiązanie Active Aerodynamic System (AAS), które otwiera uzupełniające otwory wentylacyjne w celu powiększenia przepływu powietrza o 22%, w trakcie gdy samooczyszczający się moduł termiczny wydala pył, wydłużając w ten sposób żywotność komputera.

Oprogramowanie ROG Armoury Crate pozwala na płynne przełączanie między trybami o...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.