Menu

Asus GX550LWS-HC030T

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Kod Producenta GX550LWS-HC030T 
  • Przekątna ekranu 15.6 "
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 16 GB
  • Procesor Intel Core i7 

Opis

notebook ASUS ROG Zephyrus Duo 15 GX550 | Core™ i7-10875H | 512 GB | 16 GB Win10 Home szary zwiększ HORYZONTY rozszerz swoje horyzonty w zakresie pracy kreatywnej i gamingu, korzystając z przełomowego laptopa Zephyrus Duo 15 wyekwipowanego w dodatkowy wyświetlacz ROG ScreenPad Plus.

pionierski układ chłodzenia z użyciem ciekłego metalu i unikalna konstrukcja wyzwalają potencjał najnowszego procesora Intel® Core™ i7 10. Generacji i karty graficznej NVIDIA® GeForce® RTX 2070 SUPER™ Max-Q.

Dodaj do tego panel o wysokiej rozdzielczości 4K do fachowego tworzenia treści. Natomiast bateria o pojemności aż 90 Wh pozwala Ci tworzyć, grać i pracować sprawnie w dowolnym miejscu. PODWOISZ SWOJE MOŻLIWOŚCI zwiększ swoją produktywność, korzystając z pierwszego laptopa gamingowego wyposażonego w zintegrowany wyświetlacz ROG ScreenPad Plus.

nowoczesny drugi ekran jest uniesiony pod kątem 13° dla większego komfortu oglądania i ogromnie upraszcza pracę wielozadaniową. Możesz wyświetlać na nim okna czatu i przyciski sterowania strumieniowaniem, jednocześnie grając na głównym ekranie.

w sytuacji pracy nad kreatywnymi projektami cieszysz się obszerniejszą przestrzenią roboczą, dysponując dodatkowym miejscem na kluczowe narzędzia. ZAPEWNIJ SOBIE skutecznOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE Możesz pracować i grać na najwyższym poziomie, korzystając z procesora Intel® Core™ i7 10.

gen., a także karty graficznej NVIDIA® GeForce® RTX 2070 SUPER™ Max-Q. Procesor ten gwarantuje wysoką szybkość do intensywnych zadań, takich jak obróbka zdjęć, tworzenie modeli 3D, a także strumieniowanie, natomiast superwydajna karta graficzna gwarantuje wysoką liczbę klatek animacji wyświetlanych na sekundę i niewiarygodny poziom realizmu dla bardziej wciągającej rozgrywki.

16 GB pamięci RAM typu DDR4-3200 i superszybki dysk SSD o obszerności 512 GB ekspresowo radzą sobie z intensywną wielozadaniowością i gwarantują superszybkie ładowanie gier i aplikacji. WYBIERZ WYSOKĄ ROZDZIELCZOŚĆ dostosuj specyfikacje głównego ekranu do swoich potrzeb.

Twórców treści zachwycą efekty wizualne o wysokiej rozdzielczości i niesamowitym poziomie detali, jak dodatkowo pokaźna paleta odcieni ekranu 4K UHD, który jest fabrycznie kalibrowany do zapewnienia precyzji wyświetlania odcieni przy 100% pokryciu przestrzeni barwnej Adobe RGB.

Tryb NVIDIA G-SYNC® przeniesie Ci na wyższy poziom immersji w wizualnych światach, proponując niesamowicie płynną grafikę podczas rozgrywki. Drugi ekran ScreenPad Plus dodaje funkcjonalność ekranu dotykowego, obsługę rysika stylus oraz niezwykle ważną przestrzeń na Twój zestaw narzędzi do kreatywnej pracy.

SPROSTA KAŻDEMU WYZWANIU Zmaksymalizowanie wydajności tego rewelacyjnie zaopatrzonego i ultrasmukłego laptopa gamingowego z dwoma zintegrowanymi ekranami wymagało zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań. Nowy system chłodzenia AAS Plus opiera się na naszym klasycznym Aktywnym systemie aerodynamicznym (Active Aerodynamic System),teraz udostępnia pokaźniejszy, 28,5-milimetrowy wlot powietrza za dru...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.