Menu

Asus UX482EG-HY010T

Cechy produktu

  • Producent Asus 
  • Kod Producenta UX482EG-HY010T 
  • Przekątna ekranu 14 "
  • System operacyjny Windows 10 
  • Pamięć RAM 16 GB
  • Procesor Intel Core i5 

Opis

ASUS ZenBook Duo 14 laptop jutra ZenBook Duo 14 umożliwia Ci pracę w idealnym stylu: spokojnie, wydajnie i bez żadnego stresu. Jest to Twój efektywny i wyszukany towarzysz gwarantujący sprawność i kreatywność na najwyższym poziomie jednocześnie w drodze jak i w podróży.

laptop dysponuje dodatkowym ekranem ScreenPad™ Plus z nowym mechanizmem nachylania, który gwarantuje komfortową ergonomię i płynne procesy pracy. Napędzany najnowszym procesorem Intel® Core™ i5-1135G7 ZenBook Duo 14 gwarantuje Ci już teraz wszystkie korzyści oferowane przez technologie jutra.

wyświetlacz Dwa płynnie współpracujące ekrany ZenBook Duo 14 oferuje Ci niewiarygodnie immersyjne wrażenia wizualne dzięki zintegrowaniu bezramkowego ekranu NanoEdge, który cechuje się wspaniałą jasnością do 400 nitów i ultrasmukłymi ramkami zapewniającymi wysoki stosunek wielkości ekranu do obudowy 93%.

wyświetlacz na dodatek walidację PANTONE® zapewniającą precyzję odwzorowania barw na poziomie profesjonalnym, a ponadto jest certyfikowany przez TÜV Rheinland w zakresie niskich emisji światła niebieskiego, co gwarantuje komfort podczas długich sesji pracy twórczej.

ZenBook Duo 14 został również wyposażony w nowy ScreenPad Plus z mechanizmem nachylania – drugi wyświetlacz dotykowy samoczynnie unoszony pod kątem 7°, co pomaga ograniczyć odblaski i refleksy świetlne dla zapewnienia ulepszonej czytelności.

Możesz radować się płynnymi efektami wizualnymi na obu ekranach, korzystając z ułatwionej pracy wielozadaniowej dzięki zintegrowanym aplikacjom zoptymalizowanym do wyświetlacza ScreenPad Plus. Pozwoli Ci to zmaksymalizować sprawność swoich procesów pracy.

funkcjonalny ScreenPad™ Plus 1920 x 1080 ekran główny FHD 93 % stosunek wielkości ekranu do obudowy efektywnOŚĆ efektywność sprzętu najwyższej klasy Jeśli chodzi o moc obliczeniową, ZenBook Duo 14 niezaprzeczalnie należy do tych najlepszych.

Wykorzystuje on moc najnowszego procesora Intel Core i5-1135G7 wraz z superszybkimi modułami RAM o wysokiej oraz układem Intel® Iris® Xe. Jest on także wyekwipowany w ultraszybki dysk SSD PCIe® do zagwarantowania szybkiego uruchamiania systemu i niezwłocznego ładowania aplikacji.

Windows 10 Home Core™ i5-1135G7 Intel® CPU Iris® X e zintegrowany procesor graficzny 16 GB LPDDR4X 512 GB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD CHŁODZENIE ulepszony układ chłodzenia ZenBook Duo 14 został zaopatrzony w nasz nowy układ Active Aerodynamic System Plus, który wykorzystuje zawias z mechanizmem ErgoLift, a także ekran ScreenPad Plus z funkcją nachylania do rozszerzenia łącznego przepływu powietrza choćby o 49%.

Takie rozwiązanie pozwala na utrzymanie trafnej temperatury elementów wewnętrznych dla zapewnienia maksymalnej produktywności. W środku pracuje para skutecznych wentylatorów wraz z rurkami grzewczymi o sporej średnicy dla zagwarantowania efektywnego odprowadzania ciepła.

W połączeniu z innymi prekursorskimi rozwiązaniami, takimi jak środek termoprzewodzący z ciekłego metalu na procesorze, układ AAS Plus pozwala na laptopowi ZenBo...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.