Menu

Dell Inspiron 3793-7038

Cechy produktu

  • Producent Dell 
  • Kod Producenta 3793-7038 
  • System operacyjny Windows 10 
  • Procesor Intel Core i5 

Opis

potrzebny towarzysz na co dzień dla całej rodziny. 17 calowy laptop Dell Inspiron 3793 zaopatrzony w procesor Intel Core i5 dziesiątej generacji o unikatowej responsywności i płynności podczas wykonywania wielu zadań, prędki dysk SSD o pojemności 256GB, który pozwoli przechowywać filmy, zdjęcia i muzykę i 8GB pamięci RAM, dzięki której możesz łatwo przełączać się między otwartymi aplikacjami. Dopełniającą moc przetwarzania i słuszną produktywność zapewnia karta graficzna NVIDIA GeForce MX230 z 2 GB pamięcią GDDR5. Ponadto laptop zaopatrzono w napęd optyczny przy pomocy którego możesz łatwo odtwarzać filmy DVD i archiwizować obfite pliki a dzięki szerokiej gamie portów możesz podłączyć telewizor lub monitor do portu HDMI, przenosić zdjęcia przy użyciu gniazda na kartę SD i błyskawicznie przesyłać dane z dowolnych akcesoriów dzięki dwóm złączom USB 3.1 Gen 1 i USB-C....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.