Menu

Dell XPS 9310-3215

Cechy produktu

  • Producent Dell 
  • Kod Producenta 9310-3215 

Opis

laptop o przekątnej ekranu 13 cali, z dokładnie zaprojektowanymi detalami, od znakomitych tworzyw, po niepokaźne wymiary, z prawdziwie niedoścignioną produktywnością i procesorami InteI Core jedenastej generacji. Skrupulatna produkcja: cała obudowa jest rzeźbiona w procesie obróbki CNC (komputerowym sterowaniem numerycznym). Skrupulatna, frezowana maszynowo aluminiowa pokrywa wytwarza wytworny, tworzony w wysokiej jakości projekt, który jest mocniejszy i sztywniejszy niżeli te z magnezu, czy tworzywa nienaturalnego. Chłodny i lekki: czarną podpórkę pod nadgarstki przygotowaliśmy z włókna węglowego, inspirowanego przemysłem kosmicznym, a białą - z włókna szklanego. Daje to maksymalną trwałość i minimalną wagę. Nasz zespół projektantów niestrudzenie pracował nad tym, aby uzyskać właściwe szczegóły, w tym precyzyjnie wykonane podświetlenie oraz niepodatną na zabrudzenia powłokę, która nie żółknie i nie plami się....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.