Menu

Dell XPS 9310-3239

Cechy produktu

  • Producent Dell 
  • Kod Producenta 9310-3239 

Opis

notebook o przekątnej ekranu 13 cali, z starannie zaprojektowanymi detalami, od nieprzeciętnych materiałów, po nieznaczne wymiary, z prawdziwie niedoścignioną produktywnością i procesorami InteI Core jedenastej generacji. Dokładna produkcja: cała pokrywa jest rzeźbiona w procesie obróbki CNC (komputerowym sterowaniem numerycznym). Skrupulatna, frezowana maszynowo aluminiowa pokrywa kreuje wyszukany, wytwarzany w wysokiej jakości projekt, który jest mocniejszy i nieelastyczniejszy aniżeli te z magnezu, czy tworzywa sztucznego. Chłodny i lekki: czarną podpórkę pod nadgarstki przygotowaliśmy z włókna węglowego, inspirowanego przemysłem kosmicznym, a białą - z włókna szklanego. Daje to maksymalną odporność i minimalną wagę. Nasz zespół projektantów niestrudzenie pracował nad tym, aby uzyskać właściwe detale, w tym precyzyjnie wytworzone podświetlenie oraz oporną na zabrudzenia powłokę, która nie żółknie i nie plami się....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.