Menu

Dell Latitude 5511 N003L551115EMEA

Cechy produktu

  • Producent Dell 
  • Kod Producenta N003L551115EMEA 
  • System operacyjny Windows 10 
  • Procesor Intel Core i5 

Opis

DELL Latitude 5511 to smukły 15-calowy notebook umożliwiający jeszcze szybszą pracę dzięki procesorowi Intel Core i5 vPro klasy H dziesiątej generacji gwarantującemu firmom efektywność, łatwość zarządzania, zastosowane funkcje zabezpieczeń, stabilność platformy Intel vPro i zgodność z planami dalszego rozwoju technologii.

Nic nie przeszkodzi Ci w osiąganiu najkorzystniejszych wyników dzięki skalowalnej pamięci i miejscu na dane, w tym 16 GB w modułach DDR4 2933 MHz — najszybszych wśród systemów Latitude oraz prędkiej pamięci masowej SSD o objętości do 256 GB.

Karta Intel Wi-Fi 6 (Gig+) zapewnia prawie trzykrotnie większą szybkość i świeże zabezpieczenia komputerów i sieci bezprzewodowych. Dzięki pełnej gamie dostępnych portów, w tym interfejsowi Thunderbolt 3 i starszym portom, takim jak HDMI i RJ-45 notebook Latitude 5511 pozwala na prędkie podłączanie sprzętów peryferyjnych....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.