Menu

Dell Latitude 5411 N005L541114EMEA

Cechy produktu

 • Producent Dell 
 • Kod Producenta N005L541114EMEA 
 • System operacyjny Windows 10 
 • Procesor Intel Core i5 

Opis

notebook biznesowy DELL Latitude 5411
Ten mniejszy, smukły 14-calowy notebook umożliwia jeszcze szybszą pracę dzięki skalowalnej konstrukcji i wysokiej wydajności.

Czy Twój komputer Cię zna?

 • Program Dell Optimizer to pierwsza tego rodzaju zastosowana platforma AI, która uczy się Twoich sposobów działania i stale dostosowuje się do nich, umożliwiając wydajniejszą, zoptymalizowaną i skuteczną pracę.
 • ExpressResponse: szybsze uruchamianie przeważnie używanych aplikacji. Zastosowane funkcje AI, a także technologia Intel Adaptix na bieżąco dopasowują wydajność do potrzeb.
 • ExpressCharge: sztuczna inteligencja polepsza sprawność baterii, dostosowując ją do typowego zużycia energii i wzorców ładowania. Ciągle w drodze? Funkcja ExpressCharge Boost pozwala naładować komputer do 35% w ciągu około 20 minut. Masz więcej czasu? Funkcja ExpressCharge automatycznie ładuje baterię do 80% w ciągu godziny. Jeśli nie masz możliwości naładowania systemu od razu, funkcja ta płynnie przystosuje ustawienia w celu oszczędzania energii, na przykład przyciemniając ekran albo wyłączając nieużywane połączenie Bluetooth.
 • Inteligentny dźwięk: funkcja Intelligent Audio w narzędziu Dell Optimizer automatycznie optymalizuje system, dopasowując go do hałasu w tle, zarządzając głośnością mowy i polepszając ogólną jakość dźwięku. Dzięki czemu wszystko lepiej słychać niezależnie od tego, gdzie pracujesz.

Pełna, skalowalna sprawność

 • konkretne połączenia: karta Intel Wi-Fi 6 (Gig+) zagwarantuje prawie trzykrotnie obszerniejszą prędkość i nowe zabezpieczenia komputerów oraz sieci bezprzewodowych. Gdy nie masz dostępu do Wi-Fi, możesz korzystać z szybkiej mobilnej sieci szerokopasmowej LTE 450 Mb/s. Podróżuj komfortowo dzięki nowej technologii eSIM, która obsługuje więcej sieci komórkowych na całym świecie bez konieczności zmieniania kart SIM.
 • Miejsce na wszystkie projekty: nic nie przeszkodzi Ci w osiąganiu najkorzystniejszych wyników dzięki skalowalnej pamięci i miejscu na informacje, w tym choćby 32 GB w modułach DDR4 2933 MHz najszybszych wśród systemów Latitude. Wybierz pamięć masową o pojemności do 1 TB.
 • doskonała grafika: zintegrowany układ graficzny skutecznie obsługuje strumieniowe transmisje wideo, pobieranie plików i aplikacje. Możesz też wybrać opcjonalną niezależną jednostkę przetwarzania grafiki, która gwarantuje jeszcze wyższą efektywność grafiki.
 • Uniwersalne połączenia: prędkie podłączanie maszyn peryferyjnych dzięki pełnej gamie przystępnych portów, w tym złączu USB Type-C, interfejsowi Thunderbolt 3 i starszym portom, takim jak HDMI i RJ45.
 • Pełna moc: dostępne procesory Intel Core i7 vPro klasy H dziesiątej generacji gwarantują firmom produktywność, łatwość zarządzania, wbudowane funkcje zabezpieczeń, stabilność platformy Intel vPro oraz zgodność z planami dalszego rozwoju technologii.

Piękno w każdym szczególe

 • Nowy, odświeżony wygląd: laptop Latitude 5411 nieprzeciętnie pasuje do pracy dzięki wytwornej i nowoczesnej obudowie w nowym, jaśniejszym odcieniu albo z aluminiowym wykończeniem.
 • najkorzystniejszy widok: wyświetlacz jest wyekwipowany w niemało funkcji, które pomagają skoncentrować się na pracy, takich jak wąska ramka z czterech stron i ekran z powłoką przeciwodblaskową.
 • Opracowane z myślą o środowisku: nasze modele z linii Latitude 5000 były pierwszymi notebookami zaprojektowanymi z użyciem włókien węglowych ze źródeł poprzemysłowych, a dodatkowo nawet w 18% są tworzone z tworzyw pochodzących z recyklingu. Części są pokryte lakierem na bazie wody, co gwarantuje zdrowsze środowisko pracy. Dzięki działaniom producenta Dell ponad 2 miliony funtów włókien węglowych zostały ponownie wykorzystane, zamiast trafić na wysypiska.
 • Szybka praca, niska temperatura: dział IT może teraz zarządzać temperaturą z poziomu systemu BIOS, co pozwala zaoszczędzić miejsce w pamięci masowej i skoncentrować się na innym ważnym oprogramowaniu. Wentylatory chłodzące z łopatkami z włókna węglowego są cichsze, więc możesz skoncentrować się na pracy. Ponadto dwa przewody cieplne skuteczniej odprowadzają ciepło.

Poznaj nowy sposób pracy dzięki rozwiązaniu Dell Technologies Unified Workspace.

 • wbudowana inteligencja. Zaimplementowane możliwości modernizacji.
  Wiemy, iż posiadanie adekwatnego urządzenia to dopiero początek. Pracownicy potrzebują inteligentnych, instynktownych i prędko reagujących narzędzi, które pozwalają pracować efektywnie i bez zakłóceń. Według badań co czwarty pracownik zwątpiłby w swoją pracę i markę, w której pracuje, w sytuacji negatywnych doświadczeń z wykorzystywaną w niej technologią. Technika Dell Technologies Unified Workspace przekształca doświadczenia pracowników i zagwarantuje aktywne, predykcyjne i zautomatyzowane rozwiązania gwarantujące nowoczesność, a jednocześnie ułatwiające wdrażanie, zabezpieczanie i obsługę środowiska i administrowanie nim.
 • Wdrażanie
  Usługa ProDeploy w ramach rozwiązania Unified Workspace pozwala na odejście od klasycznych, ręcznych wdrożeń dzięki dostarczaniu sprzętów fabrycznie skonfigurowanych z firmowymi aplikacjami i ustawieniami z fabryki Dell bezpośrednio do użytkowników końcowych, którzy mogą z nich korzystać od razu.
 • Zabezpieczenia
  Zaufane urządzenia marki Dell stanowią podstawę postępowego środowiska pracy dzięki niewidocznej i bezproblemowej ochronie umożliwiającej inteligentniejsze i szybsze wykonywanie zadań. Użytkownicy końcowi pracują wydajnie i czują się bezpiecznie dzięki postępowym rozwiązaniom zabezpieczającym do zaufanych urządzeń firmy Dell.
 • Zarządzanie
  Zarządzanie: pakiet Dell Client Command Suite + VMware Workspace ONE udostępnia zintegrowane funkcje, które zezwalają na klientom ujednolicone zarządzanie urządzeniami końcowymi. Dzięki temu mogą oni zarządzać oprogramowaniem wewnętrznym, systemem operacyjnym i aplikacjami z poziomu jednej konsoli, równocześnie zapewniając użytkownikom końcowym wydajne środowisko.
 • Pomoc technologiczna
  Usługa ProSupport pozwala rozwiązywać problemy sprzętowe choćby jedenastokrotnie szybciej w przypadku konkurencyjnych ofert. Usługa ProSupport dla komputerów PC zagwarantuje całodobowy dostęp do inżynierów ProSupport w regionie, którzy kontaktują się z działem IT w razie wystąpienia problemów krytycznych, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co przed Tobą, a nie na tym, co się wydarzyło.
  Usługa ProSupport Plus pomaga działom IT w utrzymaniu aktualności i praktycznie eliminuje nieplanowane przestoje spowodowane problemami sprzętowymi. Użytkownik korzysta ze wszystkich możliwości usługi ProSupport i otrzymuje alerty generowane poprzez nienaturalną inteligencję w celu uniemożliwiania awariom i przeprowadzania napraw w sytuacji awarii.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.