Menu

Dell Latitude 3410 N008L341014EMEA

Cechy produktu

 • Producent Dell 
 • Kod Producenta N008L341014EMEA 
 • System operacyjny Windows 10 
 • Procesor Intel Core i5 

Opis

notebook DELL Latitude 3410
Najmniejszy na świecie notebook z 14-calowym ekranem jest wyekwipowany w prekursorską kamerę internetową do bezusterkowej obsługi wideokonferencji wysokiej jakości, najnowsze procesory Intel i narzędzie Dell Optimizer.

Czy Twój komputer Cię zna?

 • Program Dell Optimizer to pierwsza tego typu wbudowana platforma AI, która uczy się Twoich sposobów działania i stale dostosowuje się do nich, umożliwiając efektywniejszą, zoptymalizowaną i wydajną pracę.
 • ExpressResponse: zastosowane funkcje AI oraz technologia Intel Adaptix na bieżąco dostosowują efektywność do potrzeb.
 • ExpressCharge: sztuczna inteligencja udoskonala efektywność baterii, dopasowując ją do typowego zużycia energii i wzorców ładowania. Ciągle w drodze? Funkcja ExpressCharge Boost pozwala naładować komputer do 35% w ciągu około 20 minut1. Masz więcej czasu? Funkcja ExpressCharge automatycznie ładuje baterię do 80% w ciągu godziny2. Jeśli nie masz możliwości naładowania systemu od razu, funkcja ta płynnie przystosuje ustawienia w celu oszczędzania energii, na przykład przyciemniając ekran albo wyłączając nieużywane połączenie Bluetooth.
 • Inteligentny dźwięk: funkcja Intelligent Audio w narzędziu Dell Optimizer samoczynnie optymalizuje system, dopasowując go do hałasu w tle, zarządzając głośnością mowy i polepszając ogólną jakość dźwięku. Dzięki temu wszystko lepiej słychać niezależnie od tego, gdzie pracujesz.

Więcej możliwości dla pracowników

 • idealny wygląd: nowy notebook Latitude 3410 jest mniejszy i smuklejszy, a lekkie wykończenie i wąskie ramki wokół ekranu zapewniają więcej przestrzeni do pracy.
 • prędkie uruchamianie i dużo energii: dzięki czytnikowi linii papilarnych w przycisku zasilania możesz prędko rozpoczynać pracę, a bateria o długim czasie eksploatacji wystarczy na dużo godzin.
 • Łączność w każdym miejscu: bezproblemowa praca w podróży ze względu na opcjonalną kartę mobilnej łączności szerokopasmowej o przepustowości do 450 Mb/s.
 • komfortowe porty: wybierz zgodność z szerokim zakresem monitorów i akcesoriów dzięki kompletowi skonsoliduje, takich jak USB Type-C oraz starsze porty HDMI i RJ45.
 • Pełna moc: przystępne procesory Intel Core i7 dziesiątej generacji gwarantują firmom produktywność, łatwość zarządzania, zaimplementowane funkcje zabezpieczeń, stabilność architektury Intel i zgodność z planami dalszego rozwoju technice. Na dodatek karta graficzna NVIDIA GeForce MX230 pozwala oglądać transmisje strumieniowe, pobierać pliki i uruchamiać aplikacje z wyższą produktywnością.

Poznaj nowy sposób pracy dzięki rozwiązaniu Dell Technologies Unified Workspace.
zastosowana inteligencja. Zaimplementowane możliwości modernizacji.
Wiemy, że posiadanie optymalnego urządzenia to dopiero początek. Pracownicy potrzebują inteligentnych, intuicyjnych i błyskawicznie reagujących narzędzi, które pozwalają pracować wydajnie i bez zakłóceń. Według badań co czwarty pracownik zwątpiłby w swoją pracę i firmę, w której pracuje, w przypadku negatywnych doświadczeń z wykorzystywaną w niej technologią3. Technika Dell Technologies Unified Workspace przekształca doświadczenia pracowników i gwarantuje aktywne, predykcyjne i samoczynne rozwiązania zapewniające postępowość, a równocześnie usprawniające wdrażanie, zabezpieczanie i obsługę środowiska oraz administrowanie nim.

Wdrażanie
Usługa ProDeploy w ramach rozwiązania Unified Workspace pozwala na odejście od konwencjonalnych, ręcznych wdrożeń dzięki dostarczaniu urządzeń fabrycznie skonfigurowanych z firmowymi aplikacjami i ustawieniami z fabryki Dell bezpośrednio do użytkowników końcowych, którzy mogą z nich korzystać od razu.

Zabezpieczenia
Zaufane urządzenia marki Dell stanowią podstawę progresywnego środowiska pracy dzięki niewidocznej i bezproblemowej ochronie umożliwiającej inteligentniejsze i szybsze realizowanie zadań. Użytkownicy końcowi pracują produktywnie i czują się bezpiecznie dzięki postępowym rozwiązaniom zabezpieczającym do zaufanych maszyn producenta Dell.

Zarządzanie
komplet Dell Client Command Suite + VMware Workspace ONE udostępnia zintegrowane funkcje, które zezwalają na klientom ujednolicone zarządzanie urządzeniami końcowymi. Dzięki czemu mogą oni zarządzać oprogramowaniem wewnętrznym, systemem operacyjnym i aplikacjami z poziomu jednej konsoli, jednocześnie zapewniając użytkownikom końcowym wydajne środowisko.

Pomoc technologiczna
Usługa ProSupport pozwala rozwiązywać problemy sprzętowe nawet jedenastokrotnie szybciej w sytuacji konkurencyjnych ofert. Usługa ProSupport dla komputerów PC gwarantuje całodobowy dostęp do inżynierów ProSupport w regionie, którzy kontaktują się z działem IT w razie wystąpienia problemów krytycznych4, dzięki temu możesz skupić się na tym, co przed Tobą, a nie na tym, co się wydarzyło.

Usługa ProSupport Plus pomaga działom IT w utrzymaniu aktualności i praktycznie usuwa nieplanowane przestoje spowodowane problemami sprzętowymi. Użytkownik korzysta ze wszystkich możliwości usługi ProSupport, a także uzyskuje alerty generowane przez nienaturalną inteligencję w celu uniemożliwiania awariom i przeprowadzania napraw w przypadku awarii5.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.