Menu

Dell Latitude 3510 N011L351015EMEA

Cechy produktu

 • Producent Dell 
 • Kod Producenta N011L351015EMEA 
 • System operacyjny Windows 10 
 • Procesor Intel Core i5 

Opis

notebook DELL Latitude 3510
Najmniejszy na świecie laptop z 15-calowym ekranem jest wyekwipowany w pionierską kamerę internetową do niezawodnej obsługi videokonferencji wysokiej jakości, najnowsze procesory Intel oraz narzędzie Dell Optimizer.

Czy Twój komputer Cię zna?

 • Program Dell Optimizer to pierwsza tego rodzaju zastosowana platforma AI, która uczy się Twoich sposobów działania i stale dopasowuje się do nich, umożliwiając sprawniejszą, zoptymalizowaną i produktywną pracę.
 • ExpressResponse: zaimplementowane funkcje AI oraz technologia Intel Adaptix na bieżąco dostosowują sprawność do potrzeb.
 • ExpressCharge: nienaturalna inteligencja poprawia efektywność baterii, dostosowując ją do charakterystycznego zużycia energii i wzorców ładowania. Ciągle w drodze? Funkcja ExpressCharge Boost pozwala naładować komputer do 35% w ciągu około 20 minut1. Masz więcej czasu? Funkcja ExpressCharge automatycznie ładuje baterię do 80% w ciągu godziny2. Jeśli nie masz możliwości naładowania systemu od razu, funkcja ta płynnie przystosuje ustawienia w celu oszczędzania energii, na przykład przyciemniając wyświetlacz albo wyłączając nieużywane połączenie Bluetooth.
 • Inteligentny dźwięk: funkcja Intelligent Audio w narzędziu Dell Optimizer automatycznie optymalizuje system, dopasowując go do hałasu w tle, zarządzając głośnością mowy i poprawiając ogólną jakość dźwięku. Dzięki temu wszystko lepiej słychać niezależnie od tego, gdzie pracujesz.

Więcej możliwości dla pracowników

 • genialny wygląd: nowy laptop Latitude 3510 jest mniejszy i smuklejszy, a lekkie wykończenie i wąskie ramki wokół ekranu gwarantują więcej przestrzeni do pracy.
 • prędkie uruchamianie i dużo energii: dzięki czytnikowi linii papilarnych w przycisku zasilania możesz prędko rozpoczynać pracę, a bateria o długim czasie eksploatacji wystarczy na niemało godzin.
 • Łączność w każdym miejscu: bezproblemowa praca w podróży ze względu na opcjonalną kartę przenośnej łączności szerokopasmowej o przepustowości do 450 Mb/s.
 • komfortowe porty: wybierz zgodność z szerokim zakresem monitorów i akcesoriów dzięki kompletowi zwiąże, takich jak USB Type-C i starsze porty HDMI i RJ45.
 • Pełna moc: przystępne procesory Intel Core i7 dziesiątej generacji zapewniają firmom efektywność, łatwość zarządzania, zastosowane funkcje zabezpieczeń, stabilność architektury Intel i zgodność z planami dalszego rozwoju technologii. Na dodatek karta graficzna NVIDIA GeForce MX230 pozwala oglądać transmisje strumieniowe, pobierać pliki i uruchamiać aplikacje z wyższą produktywnością.

Poznaj nowy sposób pracy dzięki rozwiązaniu Dell Technologies Unified Workspace.
zastosowana inteligencja. Zaimplementowane możliwości modernizacji.
Wiemy, iż posiadanie optymalnego urządzenia to dopiero początek. Pracownicy potrzebują inteligentnych, instynktownych i momentalnie reagujących narzędzi, które pozwalają pracować efektywnie i bez zakłóceń. Według badań co czwarty pracownik zwątpiłby w swoją pracę i firmę, w której pracuje, w sytuacji negatywnych doświadczeń z wykorzystywaną w niej technologią3. Technika Dell Technologies Unified Workspace przekształca doświadczenia pracowników i zapewnia aktywne, predykcyjne i zautomatyzowane rozwiązania gwarantujące innowacyjność, a jednocześnie upraszczające wdrażanie, zabezpieczanie i obsługę środowiska oraz administrowanie nim.

Wdrażanie
Usługa ProDeploy w ramach rozwiązania Unified Workspace zezwala na odejście od tradycyjnych, ręcznych wdrożeń dzięki dostarczaniu sprzętów fabrycznie skonfigurowanych z firmowymi aplikacjami i ustawieniami z fabryki Dell bezpośrednio do użytkowników końcowych, którzy mogą z nich korzystać od razu.

Zabezpieczenia
Zaufane urządzenia firmy Dell stanowią podstawę innowacyjnego środowiska pracy dzięki niewidocznej i bezproblemowej ochronie umożliwiającej inteligentniejsze i szybsze wykonywanie zadań. Użytkownicy końcowi pracują sprawnie i czują się bezpiecznie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zabezpieczającym do zaufanych maszyn marki Dell.

Zarządzanie
zestaw Dell Client Command Suite + VMware Workspace ONE udostępnia zintegrowane funkcje, które zezwalają na klientom ujednolicone zarządzanie urządzeniami końcowymi. Dzięki temu mogą oni zarządzać oprogramowaniem wewnętrznym, systemem operacyjnym i aplikacjami z poziomu jednej konsoli, jednocześnie gwarantując użytkownikom końcowym produktywne środowisko.

Pomoc technologiczna
Usługa ProSupport pozwala rozwiązywać problemy sprzętowe choćby jedenastokrotnie szybciej w przypadku konkurencyjnych ofert. Usługa ProSupport dla komputerów PC zagwarantuje całodobowy dostęp do inżynierów ProSupport w regionie, którzy kontaktują się z działem IT w razie wystąpienia problemów krytycznych4, dzięki temu możesz skoncentrować się na tym, co przed Tobą, a nie na tym, co się wydarzyło.

Usługa ProSupport Plus pomaga działom IT w utrzymaniu aktualności i praktycznie likwiduje nieplanowane przestoje spowodowane problemami sprzętowymi. Użytkownik korzysta ze wszelkich możliwości usługi ProSupport i otrzymuje alerty generowane przez sztuczną inteligencję w celu uniemożliwiania awariom i przeprowadzania napraw w przypadku awarii5.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.