Menu

Dell Latitude 3410 N012L341014EMEA

Cechy produktu

 • Producent Dell 
 • Kod Producenta N012L341014EMEA 
 • System operacyjny Windows 10 
 • Procesor Intel Core i5 

Opis

laptop DELL Latitude 3410
Najmniejszy na świecie laptop z 14-calowym ekranem jest wyposażony w pionierską kamerę internetową do niezawodnej obsługi wideokonferencji wysokiej jakości, najnowsze procesory Intel oraz narzędzie Dell Optimizer.

Czy Twój komputer Cię zna?

 • Program Dell Optimizer to pierwsza tego rodzaju zaimplementowana platforma AI, która uczy się Twoich sposobów działania i stale dostosowuje się do nich, umożliwiając wydajniejszą, zoptymalizowaną i produktywną pracę.
 • ExpressResponse: zaimplementowane funkcje AI i technika Intel Adaptix na bieżąco dopasowują wydajność do potrzeb.
 • ExpressCharge: nienaturalna inteligencja udoskonala wydajność baterii, dopasowując ją do standardowego zużycia energii i wzorców ładowania. Ciągle w drodze? Funkcja ExpressCharge Boost pozwala naładować komputer do 35% w ciągu około 20 minut1. Masz więcej czasu? Funkcja ExpressCharge samoczynnie ładuje baterię do 80% w ciągu godziny2. Jeśli nie masz możliwości naładowania systemu od razu, funkcja ta płynnie przypasuje ustawienia w celu oszczędzania energii, na przykład przyciemniając ekran lub wyłączając nieużywane połączenie Bluetooth.
 • Inteligentny dźwięk: funkcja Intelligent Audio w narzędziu Dell Optimizer automatycznie optymalizuje system, dostosowując go do hałasu w tle, zarządzając głośnością mowy i udoskonalając ogólną jakość dźwięku. Dzięki temu wszystko lepiej słychać niezależnie od tego, gdzie pracujesz.

Więcej możliwości dla pracowników

 • perfekcyjny wygląd: nowy laptop Latitude 3410 jest mniejszy i smuklejszy, a lekkie wykończenie i wąskie ramki wokół ekranu zapewniają więcej przestrzeni do pracy.
 • prędkie uruchamianie i dużo energii: dzięki czytnikowi linii papilarnych w przycisku zasilania możesz ekspresowo rozpoczynać pracę, a bateria o długim czasie eksploatacji wystarczy na dużo godzin.
 • Łączność w każdym miejscu: bezproblemowa praca w podróży ze względu na opcjonalną kartę przenośnej łączności szerokopasmowej o przepustowości do 450 Mb/s.
 • komfortowe porty: wybierz zgodność z szerokim zakresem monitorów i akcesoriów dzięki kompletowi zbrata, takich jak USB Type-C, a także starsze porty HDMI i RJ45.
 • Pełna moc: przystępne procesory Intel Core i7 dziesiątej generacji gwarantują firmom wydajność, łatwość zarządzania, zastosowane funkcje zabezpieczeń, stabilność architektury Intel, a także zgodność z planami dalszego rozwoju technologii. Dodatkowo karta graficzna NVIDIA GeForce MX230 pozwala oglądać transmisje strumieniowe, pobierać pliki i uruchamiać aplikacje z wyższą efektywnością.

Poznaj nowy sposób pracy dzięki rozwiązaniu Dell Technologies Unified Workspace.
zastosowana inteligencja. Zastosowane możliwości modernizacji.
Wiemy, iż posiadanie trafnego urządzenia to dopiero początek. Pracownicy potrzebują inteligentnych, intuicyjnych i prędko reagujących narzędzi, które pozwalają pracować skutecznie i bez zakłóceń. Według badań co czwarty pracownik zwątpiłby w swoją pracę i markę, w której pracuje, w sytuacji negatywnych doświadczeń z stosowaną w niej technologią3. Technika Dell Technologies Unified Workspace przekształca doświadczenia pracowników i zapewnia aktywne, predykcyjne i zautomatyzowane rozwiązania zapewniające nowoczesność, a jednocześnie usprawniające wdrażanie, zabezpieczanie i obsługę środowiska oraz administrowanie nim.

Wdrażanie
Usługa ProDeploy w ramach rozwiązania Unified Workspace umożliwia odejście od klasycznych, ręcznych wdrożeń dzięki dostarczaniu maszyn fabrycznie skonfigurowanych z firmowymi aplikacjami i ustawieniami z fabryki Dell bezpośrednio do użytkowników końcowych, którzy mogą z nich korzystać od razu.

Zabezpieczenia
Zaufane urządzenia producenta Dell stanowią podstawę nowoczesnego środowiska pracy dzięki niewidocznej i bezproblemowej ochronie umożliwiającej inteligentniejsze i szybsze realizowanie zadań. Użytkownicy końcowi pracują produktywnie i czują się bezpiecznie dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zabezpieczającym do zaufanych maszyn producenta Dell.

Zarządzanie
pakiet Dell Client Command Suite + VMware Workspace ONE udostępnia zintegrowane funkcje, które umożliwiają klientom ujednolicone zarządzanie urządzeniami końcowymi. Dzięki czemu mogą oni zarządzać oprogramowaniem wewnętrznym, systemem operacyjnym i aplikacjami z poziomu jednej konsoli, równocześnie gwarantując użytkownikom końcowym efektywne środowisko.

Pomoc techniczna
Usługa ProSupport pozwala rozwiązywać problemy sprzętowe choćby jedenastokrotnie szybciej w sytuacji konkurencyjnych ofert. Usługa ProSupport dla komputerów PC zapewnia całodobowy dostęp do inżynierów ProSupport w regionie, którzy kontaktują się z działem IT w razie wystąpienia problemów krytycznych4, dzięki czemu możesz skoncentrować się na tym, co przed Tobą, a nie na tym, co się wydarzyło.

Usługa ProSupport Plus pomaga działom IT w utrzymaniu aktualności i praktycznie eliminuje nieplanowane przestoje spowodowane problemami sprzętowymi. Użytkownik korzysta ze wszystkich możliwości usługi ProSupport oraz uzyskuje alerty generowane przez nienaturalną inteligencję w celu zapobiegania awariom i przeprowadzania napraw w przypadku awarii5.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.