Menu

Dell Latitude 5410 N012L541014EMEA

Cechy produktu

 • Producent Dell 
 • Kod Producenta N012L541014EMEA 
 • Przekątna ekranu 14.0 "
 • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
 • System operacyjny Windows 10 
 • Pamięć RAM 16 GB
 • Procesor Intel Core i5 
 • Funkcje podświetlana klawiatura 

Opis

notebook biznesowy DELL Latitude 5410
Pracuj szybciej dzięki naszemu najmniejszemu notebookowi klasy biznesowej z ekranem 14". Nasze najmocniej skalowalne, progresywne notebooki są dzisiaj przystępne z zaimplementowaną technologią sztucznej inteligencji w programie Dell Optimizer.

Czy Twój komputer Cię zna?

 • Program Dell Optimizer to pierwsza tego rodzaju zastosowana platforma AI, która uczy się Twoich sposobów działania i stale dopasowuje się do nich, umożliwiając wydajniejszą, zoptymalizowaną i sprawną pracę.
 • ExpressResponse: szybsze uruchamianie typowo używanych aplikacji. Zastosowane funkcje AI, a także technika Intel Adaptix na bieżąco dostosowują efektywność do potrzeb.
 • ExpressCharge: sztuczna inteligencja poprawia produktywność baterii, dostosowując ją do standardowego zużycia energii i wzorców ładowania. Ciągle w drodze? Funkcja ExpressCharge Boost pozwala naładować komputer do 35% w ciągu około 20 minut1. Masz więcej czasu? Funkcja ExpressCharge automatycznie ładuje baterię do 80% w ciągu godziny. Jeśli nie masz możliwości naładowania systemu od razu, funkcja ta płynnie dostosuje ustawienia w celu oszczędzania energii, na przykład przyciemniając ekran albo wyłączając nieużywane połączenie Bluetooth.
 • Inteligentny dźwięk: funkcja Intelligent Audio w narzędziu Dell Optimizer automatycznie optymalizuje system, dopasowując go do hałasu w tle, zarządzając głośnością mowy i udoskonalając ogólną jakość dźwięku. Dzięki czemu wszystko lepiej słychać niezależnie od tego, gdzie pracujesz.

Pełna, skalowalna efektywność

 • Zasilanie poprzez cały dzień: zyskaj nieszablonową żywotność baterii tego podstawowego komputera dzięki procesorom klasy H. Opcjonalny panel o niezwykle niskim poborze mocy gwarantuje obszerniejszą oszczędność energii bez poświęcania rozdzielczości, koloru i jasności.
 • korzystne połączenia: karta sieciowa Intel Wi-Fi 6 (Gig+) gwarantuje komputerom i sieciom bezprzewodowym prawie trzykrotnie obszerniejszą szybkość i zabezpieczenia nowej generacji. Gdy jesteś z dala od sieci Wi-Fi, utrzymasz łączność dzięki komórkowej transmisji szerokopasmowej LTE o prędkości do 450 MB/s. Podróżuj wygodnie dzięki nowej technice eSIM, która obsługuje więcej sieci komórkowych na całym świecie bez konieczności zmieniania kart SIM.
 • Miejsce na wszystkie projekty: nic nie przeszkodzi Ci w osiąganiu najlepszych wyników dzięki skalowalnej pamięci i miejscu na informacje, w tym choćby 32 GB pamięci DDR4 i do 1 TB pamięci masowej.
 • perfekcyjna grafika: zintegrowany układ graficzny sprawnie obsługuje strumieniowe transmisje wideo, pobieranie plików i aplikacje. Możesz również wybrać opcjonalną niezależną jednostkę przetwarzania grafiki, która zagwarantuje jeszcze wyższą skuteczność grafiki.
 • Uniwersalne połączenia: prędkie podłączanie sprzętów peryferyjnych dzięki pełnej gamie dostępnych portów, w tym złączu USB Type-C, opcjonalnemu interfejsowi Thunderbolt 3 i starszym portom, takim jak HDMI i RJ45.
 • Pełna moc: dostępne procesory Intel Core i7 vPro dziesiątej generacji zapewniają firmom efektywność, łatwość zarządzania, wbudowane funkcje zabezpieczeń, stabilność platformy Intel vPro, a także zgodność z planami dalszego rozwoju technologii.

Piękno w każdym szczególe

 • Nowy, odświeżony wygląd: laptop Latitude 5410 idealnie pasuje do pracy dzięki wykwintnej i postępowej obudowie w nowym, jaśniejszym kolorze.
 • najlepszy widok: ekran jest wyekwipowany w sporo funkcji, które pomagają skupić się na pracy, takich jak wąska ramka z czterech stron, ekran z powłoką przeciwodblaskową i osłona kamery gwarantująca prywatność. Opcjonalnie możesz wybrać ekran z filtrem chroniącym prywatność i superniskim zużyciem energii.
 • Opracowany z myślą o środowisku: nasze modele z kolekcji Latitude 5000 były pierwszymi notebookami zaprojektowanymi z zastosowaniem włókien węglowych ze źródeł poprzemysłowych, a ponadto choćby w 18% są wytwarzane z materiałów pochodzących z recyklingu. Części są pokryte lakierem na bazie wody, co zagwarantuje zdrowsze środowisko pracy. Dzięki działaniom firmy Dell ponad 2 miliony funtów włókien węglowych zostały ponownie wykorzystane, zamiast trafić na wysypiska.
 • Szybka praca, niska temperatura: dział IT może teraz zarządzać temperaturą z poziomu systemu BIOS, co pozwala zaoszczędzić miejsce w pamięci masowej i skoncentrować się na innym ważnym oprogramowaniu. Na dodatek dwa przewody termiczne sprawniej odprowadzają ciepło.

Poznaj nowy sposób pracy dzięki rozwiązaniu Dell Technologies Unified Workspace.
zastosowana inteligencja. Wbudowane możliwości modernizacji.
Wiemy, iż posiadanie odpowiedniego urządzenia to dopiero początek. Pracownicy potrzebują inteligentnych, instynktownych i prędko reagujących narzędzi, które pozwalają pracować sprawnie i bez zakłóceń. Według badań co czwarty pracownik zwątpiłby w swoją pracę i firmę, w której pracuje, w przypadku negatywnych doświadczeń z wykorzystywaną w niej technologią. Technika Dell Technologies Unified Workspace przekształca doświadczenia pracowników i zapewnia aktywne, predykcyjne i automatyczne rozwiązania zapewniające nowoczesność, a jednocześnie usprawniające wdrażanie, zabezpieczanie i obsługę środowiska, a także administrowanie nim.

Wdrażanie
Usługa ProDeploy w ramach rozwiązania Unified Workspace pozwala na odejście od klasycznych, ręcznych wdrożeń dzięki dostarczaniu maszyn fabrycznie skonfigurowanych z firmowymi aplikacjami i ustawieniami z fabryki Dell bezpośrednio do użytkowników końcowych, którzy mogą z nich korzystać od razu.

Zabezpieczenia
Zaufane urządzenia firmy Dell stanowią podstawę progresywnego środowiska pracy dzięki niewidocznej i bezproblemowej ochronie umożliwiającej inteligentniejsze i szybsze realizowanie zadań. Użytkownicy końcowi pracują produktywnie i czują się bezpiecznie dzięki progresywnym rozwiązaniom zabezpieczającym do zaufanych maszyn marki Dell.

Zarządzanie
Zarządzanie: pakiet Dell Client Command Suite + VMware Workspace ONE udostępnia zintegrowane funkcje, które pozwalają na klientom ujednolicone zarządzanie urządzeniami końcowymi. Dzięki czemu mogą oni zarządzać oprogramowaniem wewnętrznym, systemem operacyjnym i aplikacjami z poziomu jednej konsoli, równocześnie gwarantując użytkownikom końcowym wydajne środowisko.

Pomoc technologiczna
Usługa ProSupport pozwala rozwiązywać problemy sprzętowe nawet jedenastokrotnie szybciej w sytuacji konkurencyjnych ofert. Usługa ProSupport dla komputerów PC zagwarantuje całodobowy dostęp do inżynierów ProSupport w regionie, którzy kontaktują się z działem IT w razie wystąpienia problemów krytycznych7, dzięki czemu możesz skoncentrować się na tym, co przed Tobą, a nie na tym, co się wydarzyło.
Usługa ProSupport Plus pomaga działom IT w utrzymaniu aktualności i praktycznie usuwa nieplanowane przestoje spowodowane problemami sprzętowymi. Użytkownik korzysta ze wszelkich możliwości usługi ProSupport, a także otrzymuje alerty generowane poprzez sztuczną inteligencję w celu uniemożliwiania awariom i przeprowadzania napraw w sytuacji awarii8.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.