Menu

Dell Latitude 5510 N012L551015EMEA

Cechy produktu

 • Producent Dell 
 • Kod Producenta N012L551015EMEA 
 • System operacyjny Windows 10 
 • Procesor Intel Core i7 

Opis

laptop biznesowy DELL Latitude 5510 2w1
Ten mniejszy, smukły 15-calowy laptop pozwala na jeszcze szybszą pracę dzięki skalowalnej konstrukcji i wysokiej wydajności.

Czy Twój komputer Cię zna?

 • Program Dell Optimizer to pierwsza tego typu zaimplementowana platforma AI, która uczy się Twoich sposobów działania i stale dopasowuje się do nich, umożliwiając produktywniejszą, zoptymalizowaną i sprawną pracę.
 • ExpressResponse: szybsze uruchamianie zwykle stosowanych aplikacji. Wbudowane funkcje AI oraz technika Intel Adaptix na bieżąco dopasowują sprawność do potrzeb.
 • ExpressCharge: sztuczna inteligencja ulepsza wydajność baterii, dopasowując ją do charakterystycznego zużycia energii i wzorców ładowania. Ciągle w drodze? Funkcja ExpressCharge Boost pozwala naładować komputer do 35% w ciągu około 20 minut. Masz więcej czasu? Funkcja ExpressCharge automatycznie ładuje baterię do 80% w ciągu godziny. Jeśli nie masz możliwości naładowania systemu od razu, funkcja ta płynnie przypasuje ustawienia w celu oszczędzania energii, na przykład przyciemniając wyświetlacz lub wyłączając nieużywane połączenie Bluetooth.
 • Inteligentny dźwięk: funkcja Intelligent Audio w narzędziu Dell Optimizer samoczynnie optymalizuje system, dostosowując go do hałasu w tle, zarządzając głośnością mowy i udoskonalając ogólną jakość dźwięku. Dzięki czemu wszystko lepiej słychać niezależnie od tego, gdzie pracujesz.

Pełna, skalowalna sprawność

 • Zasilanie poprzez cały dzień: ten popularny notebook biznesowy ma baterię o bardzo długim czasie działania.
 • konkretne połączenia: karta Intel Wi-Fi 6 (Gig+) zagwarantuje prawie trzykrotnie obszerniejszą szybkość i nowe zabezpieczenia komputerów oraz sieci bezprzewodowych. Gdy nie masz dostępu do Wi-Fi, możesz korzystać z szybkiej mobilnej sieci szerokopasmowej LTE 450 Mb/s. Podróżuj wygodnie dzięki nowej technice eSIM, która obsługuje więcej sieci komórkowych na całym świecie bez konieczności zmieniania kart SIM.
 • Miejsce na wszystkie projekty: nic nie przeszkodzi Ci w osiąganiu najkorzystniejszych wyników dzięki skalowalnej pamięci i miejscu na dane, w tym nawet 32 GB pamięci DDR4 i do 1 TB pamięci masowej.
 • wspaniała grafika: zintegrowany układ graficzny skutecznie obsługuje strumieniowe transmisje video, pobieranie plików i aplikacje. Możesz także wybrać opcjonalną oddzielną kartę graficzną, która zagwarantuje jeszcze wyższą wydajność grafiki.
 • Uniwersalne połączenia: szybkie podłączanie maszyn peryferyjnych dzięki pełnej gamie dostępnych portów, w tym złączu USB Type-C, opcjonalnemu interfejsowi Thunderbolt 3 i starszym portom, takim jak HDMI i RJ-45.
 • Pełna moc: przystępne procesory Intel Core i7 vPro dziesiątej generacji gwarantują firmom produktywność, łatwość zarządzania, zastosowane funkcje zabezpieczeń, stabilność platformy Intel vPro, a także zgodność z planami dalszego rozwoju technice.

Piękno w każdym szczególe

 • Nowy, odświeżony wygląd: notebook Latitude 5510 wspaniale nadaje się do pracy dzięki eleganckiej i progresywnej obudowie w nowym, jaśniejszym odcieniu albo z aluminiowym wykończeniem.
 • najkorzystniejszy widok: wyświetlacz jest wyekwipowany w dużo funkcji, które pomagają skupić się na pracy, takich jak wąska ramka z czterech stron, wyświetlacz z warstwą przeciwodblaskową i osłona kamery gwarantująca prywatność.
 • Opracowany z myślą o środowisku: nasze modele z kolekcji Latitude 5000 były pierwszymi notebookami zaprojektowanymi z użyciem włókien węglowych ze źródeł poprzemysłowych, a w dodatku choćby w 18% są stworzone z tworzyw pochodzących z recyklingu. Części są pokryte lakierem na bazie wody, co gwarantuje zdrowsze środowisko pracy. Dzięki działaniom producenta Dell ponad 2 miliony funtów włókien węglowych zostały ponownie wykorzystane, zamiast trafić na wysypiska.
 • Szybka praca, niska temperatura: dział IT może dzisiaj zarządzać temperaturą z poziomu systemu BIOS, co pozwala zaoszczędzić miejsce w pamięci masowej i skupić się na innym ważnym oprogramowaniu. Dodatkowo dwa przewody cieplne skuteczniej odprowadzają ciepło.

wbudowana inteligencja. Zastosowane możliwości modernizacji.
Wiemy, że posiadanie odpowiedniego urządzenia to dopiero początek. Pracownicy potrzebują inteligentnych, intuicyjnych i prędko reagujących narzędzi, które pozwalają pracować efektywnie i bez zakłóceń. Według badań co czwarty pracownik zwątpiłby w swoją pracę i markę, w której pracuje, w sytuacji negatywnych doświadczeń z stosowaną w niej technologią. Technika Dell Technologies Unified Workspace przekształca doświadczenia pracowników i gwarantuje aktywne, predykcyjne i zautomatyzowane rozwiązania gwarantujące nowoczesność, a jednocześnie usprawniające wdrażanie, zabezpieczanie i obsługę środowiska oraz administrowanie nim.

Wdrażanie
Usługa ProDeploy w ramach rozwiązania Unified Workspace umożliwia odejście od konwencjonalnych, ręcznych wdrożeń dzięki dostarczaniu sprzętów fabrycznie skonfigurowanych z firmowymi aplikacjami i ustawieniami z fabryki Dell bezpośrednio do użytkowników końcowych, którzy mogą z nich korzystać od razu.

Zabezpieczenia
Zaufane urządzenia firmy Dell stanowią podstawę progresywnego środowiska pracy dzięki niewidocznej i bezproblemowej ochronie umożliwiającej inteligentniejsze i szybsze realizowanie zadań. Użytkownicy końcowi pracują efektywnie i czują się bezpiecznie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zabezpieczającym do zaufanych urządzeń firmy Dell.

Zarządzanie
Zarządzanie: zestaw Dell Client Command Suite + VMware Workspace ONE udostępnia zintegrowane funkcje, które pozwalają na klientom ujednolicone zarządzanie urządzeniami końcowymi. Dzięki temu mogą oni zarządzać oprogramowaniem wewnętrznym, systemem operacyjnym i aplikacjami z poziomu jednej konsoli, równocześnie zapewniając użytkownikom końcowym sprawne środowisko.

Pomoc technologiczna
Usługa ProSupport pozwala rozwiązywać problemy sprzętowe nawet jedenastokrotnie szybciej w przypadku konkurencyjnych ofert. Usługa ProSupport dla komputerów PC zagwarantuje całodobowy dostęp do inżynierów ProSupport w regionie, którzy kontaktują się z działem IT w razie wystąpienia problemów krytycznych5, dzięki temu możesz skupić się na tym, co przed Tobą, a nie na tym, co się wydarzyło.

Usługa ProSupport Plus pomaga działom IT w utrzymaniu aktualności i praktycznie eliminuje nieplanowane przestoje spowodowane problemami sprzętowymi. Użytkownik korzysta ze wszystkich możliwości usługi ProSupport oraz dostaje alerty generowane przez nienaturalną inteligencję w celu uniemożliwiania awariom i przeprowadzania napraw w sytuacji awarii.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.